Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós babám ma még semmit nem...

6 hós babám ma még semmit nem aludt, erre mondja valaki, h normális, gyomoridegem van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Reggel óta ébren van.Mindig max 2x 30percet alszik,volt, hogy napközben csak 40percet. Nem bírom már,beteg? Hogyan segítsek neki ha elaltatni sem hagyja magát!Nyűgös is persze!
2013. jan. 23. 15:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát most ilyenje van:) Én fiam 5 hónapos és ma 2x 15 percet szundított, de én nem gondolom hogy beteg:) Nem mindig ugyanúgy alszanak, most ilyenje van, ne aggódj. Nem lázas? Adj neki citromfű teát, segít elaludni.
2013. jan. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ma front van, az én babám is nyűgös (4 hónapos). Próbáltam táncizva altatni, máskor szereti, ma még fel is zaklatta. Cicin elaludt, de szerintem nem fog 20 percnél többet aludni. Lehet, hogy holnap meg egész nap csak aludnának majd...
2013. jan. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Semmi gond biztos érzi ezt a furi időt az én babám is 6 hós de rajta meg azt vettem észre mostanában hogy sokat alszik most is már 2 óra óta alszik :) A nagyobbik kisfiam csinálta ezt ennyi idősen reggel felkellt délután egy 15 percet aludt és kész majd 6-kor fürdött és 7-kor már aludt is reggelig.
2013. jan. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem sem beteg, csak kevesebb az alvásigénye.Az én kislányom 4és fél hónapos, napközben márcsak 2x30percet alszik, viszont az éjszakát végig alussza.

A te babád alszik éjszaka?

2013. jan. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jaj, hát van ez így. Az én fiam kb. 4 hónapos korától 7 hónapos koráig ezt játszotta. Aludt kb. kétszer húsz percet napközben. Aztán utána megint visszaszokott a hosszabb alvásra!
2013. jan. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Emiatt igazán ne legyen gyomorideged, kitartás! :) Lesz még cifrább is :)

Lehet mocorognak a fogcsírák, túl azon hogy ez az időjárás sem fehér embernek való ami itt megy.. hol a hó esik, hol az eső, hol meleg van hol meg hideg. Ők még fokozottan érzékenyek ilyenekre.

Esetleg próbáld magadra kötni, hátha megnyugszik és elpilled, nálunk anno csak ez vált be, hogyha frontos volt vagy teliholdas a kisfiam.

De írod hogy egyébként sincs olyan nagy alvásigénye, ne ijedj meg, ilyen napja van.

2013. jan. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! Éjjel max 1szer kel,este 8.45 körül alszik el. Citromfű teánk nincs,de fogok venni,abból hányszor lehet adni és mennyit igyon,hogy hasson?
2013. jan. 23. 16:00
 8/15 A kérdező kommentje:
Megnéztem,nem lázas,már vörösek a szemei,de nem akar aludni sehogy.
2013. jan. 23. 16:19
 9/15 anonim ***** válasza:

nálunk is voltak ilyen időszakok

át kell vészelni

volt h csak 1 nap volt ilyen volt h 4-5

magamra kötöttem és dúdoltam neki miközben főztem mostam teregettem volt h elaludtak közben volt h nem

volt h semmi nem használt volt h a ringatás igen


eddig nem jöttem rá mitől van és mitől múlik el

kortól nemtől függetlenül összevissza :-)


kitartás és nyugi elmúlik :-)

2013. jan. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Babakocsiba berakni és kivinni a levegőre? Ott tuti elalszik!:)
2013. jan. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!