Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 8 hónapos kisfiam kb.1...

A 8 hónapos kisfiam kb.1 hónapja minden éjszaka 1-2 között felébred, és nem alszik már vissza a kiságyában, átvisszük a nagyágyba, magam mellé teszem és ott alszik reggel 8-ig. MIért van ez?

Figyelt kérdés
7 hónapos koráig végig aludta az éjszakát. Tudnátok tapasztalatokat és tanácsokat írni!?
2013. jan. 23. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Na mi ugyanitt tartunk, csak egy 13 hónapossal.

Igaz, mi eddig úgy altattuk,hogy a nappaliban aludt el, utána vittük át a szobájába. Most többen mondták, meg olvastam is, hogy ez nem jó, ott aludjon el, ahol fel fog majd ébredni, mert ha megébred, megijedhet, hogy hol van. Ill. mi most két éjjel már a kis lámpáját égve hagyjuk. Most lekopogom a két éjszakát végig aludta. Ill. egyszer hallottam,hogy felsír, de nem mentem be egyből és vissza is aludt. Lehet,hogy jobb így,hogy lát valamennyit!

2013. jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
MI csak a nagyágyban tudjuk altatni, mert magától a kiságyban az istenért sem alszik el, így miután elaludt átrakjuk a kiságyába. Azt is észrevettem, hogy álmában, vagy lehet hogy félig ébren van, állandóan kúszik felfelé, és mikor eléri az ágyvégét fel kel, mert nem tud tovább haladni, próbáltam hogy lejjebb teszem, de előbb-utóbb eléri az ágyvéget. Szóval tanácstalan vagyok. Vagy egyszerűen csak anya hiánya van? Mert amúgy nagyon anyás.
2013. jan. 23. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván lehet benne az is! De szerintem próbáljátok meg ti is a kiságyban altatni. Macerásabb az igaz, tegnap pl. nekem is 40 perc volt kb., de tényleg nem kelt ordítva már két éjjel!
2013. jan. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet :)

Hát a megoldást még nem sikerült megtalálni, pedig kísérletezek ezerrel, ha lesz valami eredménye, majd megírom, addig is a saját kérdésem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Kitartás!

2013. jan. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!