Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miről is szól ez a 6 hetes...

Eszo kérdése:

Miről is szól ez a 6 hetes növekedési ugrás?

Figyelt kérdés
mi ez pontosan? miben nyilvánul meg és meddig tart?
2013. jan. 23. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
a mi esetünkben az volt hogy kb 40ml-vel többet evett hirtelen minden kajánál.
2013. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a babának hirtelen megnő a tejigénye, ha szoptatod, abban nyilvánul meg hogy úgy tűnik mintha kevés lenne a tejed, mert kevés is. Nagyon gyakran kér enni, ezzel csinál magának több tejet, mert a kereslet megnöveli a kínálatot. A legtöbb anyuka ezt nem tudja és megijed, és amikor 6 hetesen hirtelen úgy tűnik hogy elfogy a teje, tápszerezni kezdi a babát, holott a megoldás nem ez, hanem az lenne hogy néhány napig intenzíven szoptat, akár óránként is, ha a baba azt igényli. Pár napig tart, persze ez is babafüggő, van akit jobban megvisel, van akit kevésbé. Én akkoriban még rendszeresen fejtem tartalékba a fagyasztóba, így nálunk nem is látszott meg csak azon hogy hirtelen nem tudtam felét se eltenni annak, amit a korábbi napokban.
2013. jan. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor lehet, hogy emiatt kel fel éjjel fél óra-óránként?
2013. jan. 23. 16:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nemrég volt, állandóan enni kért, sírt, nyűgös volt. 2 napig, aztán elmúlt.
2013. jan. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hilheni válasza:
Szerintem nálunk is ez van most. 2 napja nem elég neki egyik mellből, gyakrabban kér úgyis, hogy mindkettőből eszik. Én este fejek és tényleg kevesebbet tudok, mint eddig. Viszont éjszaka ugyanúgy alszik, mint eddig, tegnap is 21.30-től 5.45-ig. Az alvással nincs gond szerencsére.
2013. jan. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

de irigyellek az alvás miatt..még sosem aludt ennyit..a legtöbb egy délutáni 5 óra volt..


ma viszont napközben is állati nyűgös volt..fél- 1 óránként ébredt és sírt..most 2 órája alszik..remélem az éjszaka jobb lesz, mert már hulla vagyok!

2013. jan. 24. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!