Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babának adható...

10 hónapos babának adható rooibos tea? Melyik márka? Vagy egyforma ízű mindegyik? Cukor nélkül adhatom? Köszii!

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Bocsi, hogy ezt kérdezem, de te azt szereted? Szerintem borzasztó ízű mind.

Én tea teát nem adnék neki, inkább valami gyümölcs alapút.

2013. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
nem adnám,gyerektea vagy gyümölcstea,esetleg kamilla, vagy csipkebogyó tea
2013. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia!Nem kóstoltam még.Persze mielőtt adnék neki megkóstolnám!A védőnő mondta,hogy sok baba szereti.Az egyik ismerősöm szerint is rossz ízű.Akkor ne is próbálkozzak annyira rossz??
2013. jan. 23. 21:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a rooibos teát, de azt tudnod kell, hogy nem igazi tea. Semmi köze a teacserjéhez, egy afrikai cserje bogyójából készül. Koffein mentes. Nem tudom mennyire szeretik a kicsik, az én 2,5 éves fiam, nem hajlandó megkóstolni, ő csak a mézes-citromos hársfateát szereti, de a te babádnak azt nem javaslom, mert még kicsi a mézhez.
2013. jan. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze tudom,mézet nem kaphat még.Már kóstolta a csipkebogyót,nem issza meg,mondta a védőnő próbáljam cukorral adni neki.Nem szeretnék neki mindig cukros teát adni.Van itthon gyümölcsteám(nem fekete)nem issza azokat sem.Kapott ajándékba Hipp granulátumos alma-citromfű teát,de szerintem azt hanyagolnám,drága is,és még én sem iszok ilyen dolgokat.Egyébként hála istennek a vizet azt issza,szóval a folyadékbevitellel nincs gond.Csak gondoltam néha csinálok neki egy kis teát is.A Mecsek Baby teát sem itta meg,azt hiszem kamilla-kömény volt.Végülis nem erőltetem neki.:)
2013. jan. 23. 22:09
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja,és mentek a zöld kezek a válaszért.Köszönöm!:)
2013. jan. 23. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!