Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fogyhatok le a hasamról...

Hogyan fogyhatok le a hasamról? Milyen gyakorlatok végezhetők szoptatás alatt? Nektek mennyi idő alatt ment le a hasatok?

Figyelt kérdés
A többi nem olyan vészes, de a hasamon nagyon sok maradt. Olyan mintha még terhes lennék.

2013. jan. 24. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Én öt hónapja szültem.Egyébként vékony testalkatú vagyok.

A hasam most kezd visszahúzódni,bár akad még némi úszógumi.

Nem tornázom.De gondolom tornával gyorsabb és látványosabb lenne.

2013. jan. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha császárral szültél, akkor fél évig nem ajánlott hasizomgyakorlatokat végezni. én azért egy kicsit többet hajolgattam, ami jót tett az úszógumiknak. már olyan vékony a derekam, mint volt! :)

arra figyelj, ha tornázol, hogy ne legyen izomlázad, mert az hatással van a tejcsi ízére és akár a mennyiségre is.

2013. jan. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Helyi zsírégetés sajnos nincsen. A fogyás kalóriadeficittel (diéta) és mozgással érhető el. Szoptatás alatt azonban nagyon óvatosan szabad diétázni. Annyi megtehetsz, hogy napi ötször étkezel, szénhidrátra kb 200g-ot. Ha a babának nem fáj a hasa, akkor egyél teljes kiőrlésű gabonát fehér kenyér helyett, sok zöldséget, husikát. A tejtermékeket csökkentsd le (joghurtot, vagy kefírt lehet) , a nasikat teljesen hanyagold.

A sporttal is vigyázni kell, mert mindenkinél egyéni, hogy mi hat a tejtermelésére. Van, aki futni is tud, van, aki semmit. Ha tartod a diétát, akkor szoptatás után is elég valami fitnessre beiratkozni. A diéta pontosítását jó, ha ditetikus szakember végzi.

2013. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 frászkarikaborsó ***** válasza:
Az étkezésekre szerintem is figyelj, sokat segít ha a sima rizst barnára, a sima tésztát durum tésztára cseréled és kerülöd a fehér lisztes dolgokat, cukros dolgokat. Ez így még nem koplalás. Ha szoptatsz, akkor a mozgást nagyon óvatosan kezdd, és vigyázz ha nem tartja a melled valami jó erős sport melltartó akkor könnyebben megereszkedik ugrándozás hatására. A tej mennyiségére akkor van hatással a mozgás ha nem pótolod a folyadékot, de az ízét az izomláz megváltoztathatja és nem minden baba fogadja el. Egyébként ha óvatosan kezded, nem lesz semmi bajod tőle, én napi 5 perccel kezdtem 2 hónapos baba mellett, most járok 15-20 percnél, 3 hónapos. Feülést és szobabiciklit csinálok, nem ment a tejem rovására.
2013. jan. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!