Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt a kisfiam?

Miért csinálja ezt a kisfiam?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 hónapos. Napközben eddig is nagyon keveset aludt, de most már éjszaka sem. 4 napja szinte semmit nem aludtunk. Éjszaka fél óránként ébred. A fogára gondoltunk. Kenem neki Dentinox géllel. Az este már annyira sírt, hogy adtam neki Nurofent. Az sem használt. Egyébként nagyon sokat bukik kezdettől fogva. Lehet összefüggés a bukás és a nem alvás között? Mit tegyek?
2013. jan. 24. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet, hogy már kevés neki, amit vacsorára kap, szomjas maradt

vagy nem tud eleget büfizni

ill. még arra gondoltam, hogy azért kell fel éjszaka, mert elkezdődött nála az ún. szeparációs szorongás időszaka


ezeket mi is végigjátszottuk, azzal a különbséggel, hogy nálunk most bújnak ki a felső fogacskák


kitartás!

egy 7,5 hós kisfiú anyukája

2013. jan. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szeparációs szorongás nem ilyen korban kezdődik... Fogra tippelek, de, ha nem nyugszik meg még a nurofentől is, ill. sokat bukik, lehet elvinném orvoshoz.
2013. jan. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok

de nálunk már féléves korában elkezdődött a szep.szorongás, azért írtam... (nem én találtam ki, a gyerekdoki mondta)

2013. jan. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 frászkarikaborsó ***** válasza:
Fogra tippelek én is, széklete nem változott? Ha igen akkor valószínű a foga jön. Hordozókendőben nem próbáltad felvenni? Az hátha megnyugtatja.
2013. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!