Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap volt egy hete, hogy a...

Tegnap volt egy hete, hogy a kisfiam megkapta a 15 hós oltást, eddig semmi tünet; bízhatok benne, hogy megúsztuk? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
A doktornő azt mondta, hogy 5-10 napon belül belázasodhat.
2013. jan. 24. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi pontosan ma 3 hete,hogy megkaptuk.Nálunk a 8. napon jelenkezett láz,3 napig tartott utánna semmi tünet ennyivel megúsztuk.A láz max.38.6ig ment föl.
2013. jan. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9 és 10 nap láz, de durva
2013. jan. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom december derekán kapta meg az oltást, és pont Karácsony, újév közé lehetett várni, hogy kijön nála valami. Mérgelődtem is, mert a doki közölte, hogy nem lesz elérhető, vigyem ügyeletre, ha baj lenne, kötelező bejelenteni, ha kijön valami (a másik településen van ügyelet). Szép, mondom, Karácsonykor (csökkentett járatszámmal) buszoztatni egy lázas gyereket... Erre mondta a doki, hogy elvétve, évi 1-2 alkalommal jön elő ténylegesen oltási betegség, ne parázzak. Paráztam, de szerencsére semmi nem volt.
2013. jan. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!