Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik a fiam...

Miért nem alszik a fiam rendesen éjszaka?

Figyelt kérdés
Most 16 hónapos a fiam.Nagyon vacakul alszik az éjjel:( De már elég régóta így van.Probáltunk az ennivalóján válzotatni a vacsin,de semmi.Jó gondolom még a fogzás is lehet mert még nincs kinnt minden foga.De elég borzasztó ez így alig tudok pihenni,reggel meg már 7 kor fennt van...valakinek hasonló panasza és ötlet amitől változna????
2013. jan. 24. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi is így vagyunk főleg hajnali 1 körül kell és nem akar visszaaludni! Ölben vagy köztünk remekül alszik de ha le ér a teste a kiságyba egyből pattan a szeme! Nem találtam rá még jó megoldást! De együtt érzek veled!
2013. jan. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen elég vacak.Az én fiam főként kocsiba alszik el van egy ilyen szobai kocsija amit csak bennt használunk,és uttána szoktam át tenni az ágyába ahol elvan egy darabig de tény hogy melettünk jobban alszik,de erről leszoktattam már így nem szeretném ha vissza szokna csak már néha olyan fáradt vagyok hogy oda veszem mert nem bírom altatni küszködni.
2013. jan. 24. 13:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is olyankor szoktam magunk közé rakni! De leginkább a férjem szokta odaszoktatni,mert ha véletlenül ő ébred föl hamarabb csak kómásan odahozza,hogy aludjon! Mondjuk nem csoda ha nincs kedve ringatni 10-11 óra körül ér haza!
2013. jan. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!