Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti meddig maradtok otthon a...

Ti meddig maradtok otthon a babával? 2 vagy 3 éves koráig?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 13:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
53%
3 éves koráig,legalább is most így gondolom.Egyébként 2 műszakos a munkahelyem,így nem tudom hogy lesz.....De még van időm,még a kicsim 5,5 hónapos. :-)
2013. jan. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi úgy tervezzük, hogy ha megszületik az első, akkor 2 éves korában jöhet a második. De ez még csak terv, nem tudom, hogy hogy fogunk akkor állni anyagilag, mert olyan gyorsan változik minden :-S
2013. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Ha ez így folytatódik, 2 évig sem. Sajnos, nem tudom megszokni ezt a fajta bezártságot, hiányzik a munkám, az emberek, egyszerűen megbolondulok itthon. Ha 1 éves lesz visszamegyek 4 órában vagy 2-3 napot 6 órában. 6,5 hónapos és nagyon várom már, hogy történjen valami, mert totál boldogtalan vagyok.
2013. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ugy volt, hogy 2 éves koráig maradok, de az élet közbe szólt, és másfél évesen ment bölcsibe. Szerencsére szereti.
2013. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
2 éves koráig, a gyes csak alamizsna, semmire nem elég, így is, hogy max. gyedet kapok, is nagyon nehezen jövünk ki a férjem fizetésével :(
2013. jan. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

mindegyikkel 3 éves korig voltam

nem volt értelme visszamenni fél évre dolgozni .-)

2013. jan. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2 éves volt a lányom szeptemberben,idén szeptembertől megy oviba,de június végére várjuk a tesót:)
2013. jan. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
31%
Én 3 évig tervezem,igaz gyest kapok csak végig tehát anyagilag nem leszünk a toppon.DE a 3as válaszolo ha ennyire boldogtalan vagy a babáddal akkor minek szültél?a gyereknek nem teszel jót vele ha már 1évesen még az anyára van szüksége.hogy lehetsz boldogtalan ha van egy egészséges gyermeked?
2013. jan. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Július elején tölti a 3. szülinapját a kislányom, szeptemberbe megyek vissza dolgozni.
2013. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nem vagyunk egyformák. Talán könnyebbnek gondoltam ezt az időszakot, mint amilyen valójában. És nem vagyok benne biztos, hogy nem hasonlóan érez több anyuka is, csak nem az a társadalmi elvárás, hogy ne azt mondják, hogy nem ez legboldogabb időszaka....nehezen jött össze a szoptatás, ekcémás a fiam, hetek óta 4-5 alkalommal kel éjszaka, a nappali alvás egy rémálom....szóval nekem segítség kell. Nem hinném, hogy bárkinek köze lenne ahhoz, hogy miért szültem. Tervezett baba és szerettem volna, de nem tudtam, hogy ennyire nehezen fogom viselni ezt az időszakot, segítségem nincs, sokat vagyok egyedül és ez a fiamnak sem jó, ezért kell valamilyen megoldást találni a problémánkra. Nálunk valószínűleg ez lesz a megoldás, több ismerősöm is visszament heti 2-3x 4-6 órában. Lehet, hogy kicsit sokáig halogattam a gyerekvállalást és túlságosan hiányzik a korábbi életem. Lehet, hogy anyukám vigyáz majd a Manóra vagy dadus itthon.
2013. jan. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!