Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy szoktattátok a kicsit...

Ti hogy szoktattátok a kicsit a darabos ételekhez?

Figyelt kérdés
Nekem nem megy,ha csinálok neki darabost csak öklendezik tőle akármilyen kis darabok vannak benne! a kenyér ilyesmi az megy de a főzelék nem!
2013. jan. 24. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:

mennyi idős?

mennyire darabos az étel? én előszőr villával összenyomkodtam pl a krumplifőzeléket,hogy csak egy kicsit legyen darabos.

2013. jan. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A rágófogak megjelenése előtt az én babám is öklendezett a darabos ételektől,utána már nem kellett szoktatni,elkezdett rágni.Banánnal érdemes kezdeni, villával összetörve,túró rudival,háztartási keksszel,kifli végével,finomságokkal.
2013. jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
9 hónapos! Én is így próbálom de csak öklendezik egyfolytában!
2013. jan. 24. 14:23
 4/5 A kérdező kommentje:
Na meg rámfujja az összeset!
2013. jan. 24. 14:24
 5/5 anonim ***** válasza:

A főzelék, amiben darabkák is vannak, a "legnehezebb", mert az ember nem tudja, hogy rágni, vagy csak nyelni kell.


Mivel e kenyeret szépen eszi, ezért "tud" enni.


Adj neki "rendes kaját". Főtt krumplit, főtt répát stb.


Az enyémek szépen ették. Harmadik gyerekkel már nem is pepecseltem turmixolással. Ő most hamarosan 8 hónapos lesz, de szépen eszik mindent. (Persze ami megfelel az életkorának, olyat kap csak)

2013. jan. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!