Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lactogen harmony 800 g tápszer...

Lactogen harmony 800 g tápszert ad valaki babájának? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerül? Receptre és recept nélkül?

Eddig Milumil 1 Optimát evett a babám, de mivel 6 hónapos elmúlt, ezért most ezt írta ki a gyerekorvos.



2013. jan. 24. 21:18
 1/2 anonim válasza:
Nekunk is azt irtak fel, de minden ok, szeretjuk. Negy honaposok vagyunk. Kiegeszito anyatej melle
2013. jan. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én babámnak is ezt írta fel az orvos, előtte Beba Pro 1 tápszert evett! Recept nélkül 2126 ft., receptre támogatással 957 ft. Nekünk kifejezetten ajánlotta, mert könnyen emészthető, finom az íze stb. Kicsit sűrűbb, mint amit idáig evett és gondosan fel kell rázni, hogy ne maradjon csomós! Én fele vízzel jól összerázom a tápszert és utána öntöm hozzá a másik fele vizet, így tuti jó lesz! Én annyi változást tapasztaltam, hogy többször van kakis pelus egy nap! De rá is van írva, hogy enyhe emésztési probléma esetén is javasolt, pl. bukás, szorulás stb. A babám kedve és az étvágya ugyan olyan jó, úgyhogy eddig nincs rá panaszom!
2013. jan. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!