Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más 2-3 hónapos babája is...

Más 2-3 hónapos babája is keresztbe fordul a kiságyban?

Figyelt kérdés

Az imént felsírt, megyek be hozzá, és látom, hogy teljesen keresztbe fordult a kiságyban. Máskor meg van, hogy teljesen a rácsokhoz "mászik". (fogalmam sincs hogy kerül oda)

Hogy lehet ez kiküszöbölni? "Póckoljam" kis jobbról és balról?


2013. jan. 25. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell kiküszöbölni. Hadd mocorogjon, próbálgassa a mozgásformákat.

Nem szoktad lerakni még a szőnyegre? Az enyémeknek ilyesmi idős korukban raktam le habtapit a szőnyegre, arra egy játszószőnyeget vagy takarót, és nagyon jól elvoltak hosszú ideig.

2013. jan. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor már meg is fordult! Alvás közben meg mindig a kiságy aljába mászott!
2013. jan. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Persze, leszoktam tenni, de ha alvás van, akkor az kizárólag a kiságyban történik. Van játszószőnyeg, de ott egyáltalán nem mocorog.

Éjjel is fel szokott sírni emiatt, ezért szeretnék neki ebben segíteni valahogy.

2013. jan. 25. 11:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Volt, hogy fejjel lefelé találtam meg a kiságyban...máig rejtély, hogy csinálta. Szerintem hagyd, hadd mocorogjon, csak arra vigyázz, nehogy ki tudja magát "lökni" a kiságyból :)
2013. jan. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 15 hós lányom keresztbefordulva alszik, valahogy ugy jobb neki. Nem tudom h fér el, de hát neki uyg tetszik :)
2013. jan. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

:) Olyan kis cukik! :)

Tényleg nem tudom, hogy fordult keresztbe, mert teljesen csöndben csinálta. Pláne úgy, hogy terpeszpelust visel, ami még gátolja is valamennyire.

2013. jan. 25. 14:48
 7/10 frászkarikaborsó ***** válasza:
Az enyém is csinálja már egy ideje, most lesz 3 hós. Szerintem hagyd, menjen amerre szeretne :) Az enyém teljesen felmászik a rácsvédőhöz és sokszor kievickél oldalra, gondolom így nagyobb biztonságban érzi magát hogy nem középen van a nagy üres ágyban. A rejtély az, hogy a takarót hogy viszi magával, mert nem szokta elhagyni. Én ezen csodálkozom mindig.
2013. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

:):)

Be kellene kamerázni és akkor választ kaphatnánk ezekre a rejtélyes kérdésekre.

2013. jan. 25. 15:01
 9/10 anonim ***** válasza:
az enyém is néhány hetes kora óta csinálja, azóta is folyamatosan, pedig most már 7,5 hónapos. már az ágyat átfordítottuk, áthelyeztük, hátha nem jó neki valamiért. de akárhogy van a kiságy, ő akkor is keresztbe tekeri magát rajta. már nem nagyon fér el úgy, de akkor is. egészségére :)
2013. jan. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az enyém tegnap volt 3 hetes, és pont most mentem be hozzá etetni, és nagyon meglepődtem, mert az ágy tetejében volt, szintén keresztben, pedig be volt csomagolva szorosan egy plédbe. nem is értem...
2013. júl. 24. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!