Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka akinek a...

Van olyan anyuka akinek a bukós babája sokszor félrenyelt? Ha a tejel/tápszerrel így járt a darabos kajcsi is visszajött?

Figyelt kérdés
Nagyon félek neki elkezdeni! Félek abban is fuldokolni fog? Nálatok minden rendben volt?
2013. jan. 25. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:

az én babám is sokat bukott és nagyon mohó volt.

tejcsinél/tápnál időközönént megszakítottam az evést.

amióta kap 'felnőtt' ételt, lassan és keveset adok neki a kanállal. persze így tovább tart, mire megeszi a 150 főzeléket, de én rászánom az időt.

és azt vettem észre, hogy lassan, de biztosan leszokott a mohóságról és már nem is bukik.

nyugi és kitartást!

2013. jan. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Én is lassan próbálom etetni,de azért félek!!!
2013. jan. 25. 12:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Megerősíteni tudom én is az 1. válaszolót! Nekem is nagyon falánk volt és erőszakos. A hozzátáplálásnál én is rászoktattam, hogy lassabban kapja az ételt és bevált, egy-két hét után megtanulta, hogy kicsit várni kell! Sok sikert!
2013. jan. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2013. jan. 25. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!