Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar enni?

Miért nem akar enni?

Figyelt kérdés
2,5 és fél hós a babám. Sajnos kevés az anyatejem, ezért tápszerrel kell kiegészítenem. Pár nappal ezelőttig szépen fejlődött. Tegnap mértem a súlyát, 4750 gramm volt. Két nappal előtte, pedig 4780, tehát 30 grammot fogyott. Emiatt annyira nem is aggódnék, de ilyen, hogy fogyott volna még nem fordult elő vele. Sajnos azt veszem észre, hogy kb. 2-3 napja valahogy nem akarja elfogadni a tápszert, mintha nem ízlene neki. Tegnap is alig evett valamit, vagyis kritikán aluli volt a mennyisége. Lehetséges, hogy a tápszerrel van a baj?
2013. jan. 25. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
30 gramm fogyás talán még nem a világ, de megértem, hogy izgulsz. lehet, hogy a tápszer, szerintem kérdezd meg a védőnődet vagy a gyerekorvost. talán felírnak egy másik tápszert, amit ki tudsz próbálni és az majd jobban ízlik.
2013. jan. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
kakált egy jó nagyot és ezért látod a fogyást. gondolj bele egy jó nagy adag kaka mekkora súly is lehet.
2013. jan. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!