Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom megevett egy fél...

Kislányom megevett egy fél szaloncukrot, lehet tőle baja? Majdnem 9hós.

Figyelt kérdés

tegnap véletlenül kiborítottam a tálkából a szaloncukrokat, majd összeszedtem, de úgy látszik egy az ágy alá vagy valahova beeshetett mert a kislányom megtalálta és a felét meg is ette :S

remélem nem fog fájni a hasa?


2013. jan. 25. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
:D na neee
2013. jan. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem lesz komolyabb baja, ne aggódj. Ha fájni fog a hasa, akkor így járt. Lehet, hogy ez így szívtelenül hangzik, de én mindig azt mondom, hogy legalább máskor nem eszik belőle. De egy fél szaloncukortól még nem hiszem, hogy fájni fog a hasa...
2013. jan. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha fog is fájni,majd csak elmúlik.Ha mogyorós volt,akkor figyeld,hogy nincs-e valami allergiás reakciója.Amúgy szerintem nem lesz baj.
2013. jan. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 7 hónaposan evett először csokit! Nem volt baja tőle!!!
2013. jan. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Á, semmi gáz nem lesz. Ennyi idősen már majdnem mindent esznek, megemészti, és kész. Max. ha nem tud kakilni, adsz neki szilva, vagy céklalevet, és az is megoldódik.
2013. jan. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tulzásba esni az óvással,ennyire félteni,testvérem kislánya 7hónapos és egyik nap megevett egy banános csokit és semmi baja.
2013. jan. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát én is bízom benne hogy nem lesz baja, azért már elég sok mindent kóstolt, de ilyen nasikat még nem igazán! amikor elvettem tőle úgy üvöltött mint még soha! szerintem ízlett neki :)
2013. jan. 25. 15:45
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. A szomszéd kislány 8 hónapos és már mindent eszik (tejen kívül), és amennyire tudom, nem is nagyon kímélték a hozzátáplálással... Persze ennek nem vagyok híve, de hidd el, egy véletlen szaloncukortól semmi baja nem lesz a picinek. :)
2013. jan. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy ízlett Neki, egyem a szívét. :))) Semmi baja nem lesz, ne aggódj, ha netán szorulása lenne, igyon egy kis baracklevel, vagy céklalevet, vagy natúr joghurtot.
2013. jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9 hónapos volt lányom Mikuláskor, kapott csoki Mikulást, amit meg is evett! Rá 1 hétre a névnapi csoki tortájáb is kapott, Karácsonykor a sütikből is evett! Semmi baja nem lett...
2013. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!