Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a babáknak...

Mi a véleményetek a babáknak való pihenöszékekröl? Mikortól meddig lehet használni?

Figyelt kérdés
Szól ellene valami? Milyen márkát ajánlotok? Mire figyeljek ha veszek egyet?
2013. jan. 25. 16:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi fp vettünk rezgőset.Imádja a lányom mióta megszületett.:)Általában újszülött kortól használható.
2013. jan. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekünk is FP rezgős van, talán 1 hónapos korától használtuk. Igazából a rezgő funkcióját nem használtuk, nem szerette, viszont magát a széket nagyon. Jókat elnézelődött benne, és amikor elkezdtük a hozzátáplálást, én abban etettem.
2013. jan. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nálunk is fp rezgős volt, a sima, nem zenélt, csak a rezgő funkciót lehetett be- vagy kikapcsolni. Mind a két gyerekünk imádta, meg mi is, mert amikor már sehol nem voltak el, és betettük ebbe, bekapcsoltuk a rezgést, pár pillanat múlva már aludtak is. Azt is el kell mondjam ,hogy soha máshol annyit nem pukiztak, mint rezgés közben, jó hatással volt a pocijukra is. Újszülött kortól használtuk addig, amíg fel ne mtudták magukat ülésbe húzni, mert onnantól borultak vele, ami nem nagy gond, hiszen mindig a földre raktuk, de azért mégis, bekötve borulni nem annyira jó dolog. Én nagyon ajánlom, amikor a kcisi megszületett és ismét elővettük a széket, a 1,5 éves belepréselte magát és sokat időzőtt ott, még ő is nagyon szerette.
2013. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szia, szintén fp rezgősünk van, olyan, amit át lehet alakítani nagyon korára is. imádjuk, néhány hetes korától használjuk, amikor én a konyhában vagyok, ebben üldölgél mindig. egyik barátnőm 2 éves kislányának is még mindig ez a kedvenc széke!
2013. jan. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket! Tudnátok esetleg linkelni?
2013. jan. 25. 16:27
 6/14 anonim ***** válasza:

nekünk ilyen volt, csak más huzattal:


[link]

2013. jan. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

[link]


igaz, hogy kicsit drágább, de megéri, sokáig lehet kihasználni!

2013. jan. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hasfajos a babam, meg se lennenk a rezgos szek nelkul, nekunk nagyon kell.
2013. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%
Soha nem raktam és ma sem raknám ilyenbe a gyerekem, barom ártalmas a gyerekeknek, rossz a gerincüknek. Több orthopédussal beszéltem egyértelműen tiltják.
2013. jan. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
1.vagyok. [link]
2013. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!