Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1hónap alatt 1kg súlygyarapodá...

1hónap alatt 1kg súlygyarapodás jo? 1honapos babánál?

Figyelt kérdés
Még egy kérdés,elég ha szopi után hasra teszem és nem büfiztetem?akkor kijönnek a levegöbuborékok?

2013. jan. 25. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
A súlygyarapodás jó. De ha teheted, büfiztesd, meg ne fájduljon a hasa.
2013. jan. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy teljesen rendben van. Az én kisfiam 1400gr-ot hízott az első hónapban, aztán megint 1kg-ot a második hónapban...De ezzel együtt a centije is nőtt. Most 4 hónapos, 7300 gr, és 68 cm.3750-nel született, csak anyatejes. Én azért szeretem büfiztetni, mert akkor jönnek ki az igazi büfik, aminek(hülyén hangzik, de)"nincs leve". Tulképpen nem is nagy büfiztetés amit csinálok, egyszerűen csak sétálok vele 2-3 percet úgy, hogy függőleges helyzetben fogom, és jönnek is a hangos büfik. Nálunk nagyon fontos ez, ha nem jön hangos büfi, akkor szenved kicsit utána szegénykém.
2013. jan. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia, az 1 kg hízás nagyon is jó. Az én babám is ennyit hízott, és ennyit is kell. Sztem mindenképp függőleges helyzetben büfiztesd meg, van amikor hason is szoktak büfizni, de az nem az igazi, mert mi van ha nem jön ki az aminek ki kell jönni.
2013. jan. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok értem.Büfiztetem is én rendessen,csak amikor elalszik cicin aztán nem akar.Ilyenkor szoktam hasra tenni.
2013. jan. 25. 17:15
 5/5 frászkarikaborsó ***** válasza:
tökéletes :) ha éjjel szopizik és nem akarod felébreszteni a büfizéssel és amúgy sem evett mohón akkor elég ha hasra teszed, de nappal, amikor nem alvás jön az etetés után, érdemesebb rendesen büfiztetni. Ha hasra teszed akkor nem csak a levegő jöhet ki, hanem vissza is bukhatja a tej egy részét, na meg hát hasfájást is okozhat ha nem jön ki a büfi.
2013. jan. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!