Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyes megérkeztéig, erre a pár...

Gyes megérkeztéig, erre a pár napra az esti tápszer helyett adhatnék valami olcsó "hasonlót"? Részl. Lent

Figyelt kérdés
fiam 6,5 hónapos,anyatejes,plusz már kap gyümit meg zöldséget,de újszülött korától este a szopi,fürdés után lefekvés előtt kap tápszert,ez már szeánsz.na most holnap el fog fogyni a tápszer,gyes még egy hét,mit adhatnék neki?ne írjátok hogy fejjek egész nap szopik után,mert koppra szokott lenni annyi tejem ami kell.Pl. Tejpépet higítva adhatom?vagy mást?köszönöm.
2013. jan. 25. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem adhatsz már neki.Azokból is van több féle izesitésű biztos izleni fog neki.
2013. jan. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jól felhigítva gondoltam ugyanúgy cuclásüvegből.
2013. jan. 25. 23:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj már, de jól értem, hogy nem tudsz adni a gyereknek tápot, mert a gyes majd csak jövő héten fog megérkezni????
2013. jan. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen! De hál istennek sikerült baby love-os dm-es olcsóbb (1400 pénz) tápszert venni, de igen, az volt a kérdés, hogy pár napra az esti tápszert hogy tudom kiváltani, hogy az esti szeánszunk megmaradjon?!
2013. jan. 26. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!