Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a next...

Mi a véleményetek a next babaruhákról?

Figyelt kérdés

Nemrégiben született meg a második babám és mivel mindkettő leányzó és még a babaprojekt is folyamatban van, megérett bennem az igény, hogy olyan jó minőségű gyermek/babaruhákat válasszak, ami több gyerkőcöt is kibírna így örökölhetné a kicsi a nagytól.

A tesco márkái nem játszanak - eddig használtuk, de a legtöbb csak egy gyerkőcöt bír ki, vagy inkább egyet sem...

Ezért most gondoltam, hogy next ruhákra váltok. Lehet drágák, de nagyon szépek (így első látásra) és úgy gondolom, ha a minőségük is jó, megérnék az árukat.

Szóval főleg a minőség felől érdeklődnék.



2013. jan. 25. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nagyon szeretem őket és nagyon birják a strapát,tehát minőségileg is szerintem nagyon jók.Pedig van pár darab ami igen sokszor lett mosva és még mindig jól néz ki.Talán 1-et vettem ami hamarabb adta meg magát,de attól függetlenül jók nagyon:)

2013. jan. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bár nekem a Tesco ruhák is jó állapotban várják a kistesót, a Nextről is jó véleményem van. Vannak használt Next ruháink (már használtan vettük), úgy néznek ki, mintha néhányszor kimostam volna, holott ki tudja, hány gyerek hordta már, tehát strapabíró.:)
2013. jan. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Babaturiban sok a NEXT termék, én ott vettem többet, és bár elvileg használtak, tök újnak tűnnek. Én még csak egy gyereken "kísérletezem", de eddig jónak tűnnek, bírják a mosást, nem nyúltak ki, a hímzés/más díszítés is bírja.
2013. jan. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Next rucit csak használtan veszek - újonnan aránytalanul drágának tartom. Vannak olyan jó minőségűek, hogy tényleg kibírnak több gyerkőcöt - tapasztalat, sok ilyen márkájú terméket öröklünk külföldi ismerőseinktől.
2013. jan. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

En is szeretem, jó a minősége. A Tescos ruhák nálunk is hamar feladják, legalábbis a bodyk biztosan. A Next jó minőség, bár nem olcsó. De ami nekem még szintén bevált, az a H&M. Nagyon nagyon jó a minősége, és egy kicsit olcsóbb. Van a lányomnak H&M bodyja, amit egy évesen kapott, most lesz 2 éves, és még mindig szép, és hordható. Nem bolyhos, nem nyúlik, a színe fakult meg egy picit, de szerintem az meg a mosási szokásaim miatt.

A lányomnak a legtöbb ruhája Next és H&M.

2013. jan. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is szerettem egy időben a tescós rucikat de most zsinórban többször jártam úgy hogy bár ugyanúgy mosok, a rugik bolyhosak lettek (pedig nem voltak olyan olcsók) a bodyk szintén, a fiam h.ujjú pólóiról pedig levált vagy kicsit így kopni kezdett a minta (disney figurák )

A Nextet én se tudom újonnan megvenni mert mocsok drága (bár ha már ilyen rendkívül tudatos lennék hogy biztos hordja a következő akkor lehet még úgy is megérné befektetni rá csak hát nem is biztos hogy ugyanabban az évszakban lesz akkora stb. ) használtan veszem. Úgy sem olcsó még ha elsőkézből való akkor azért jól megkérik az árát ha kicsit használtabb akkor meg tudom venni de még úgy is szépnek és hordhatónak mondanám.

2013. jan. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szuperek a Next ruhák, bár én is csak használtan kaptam vagy vettem őket, de mind kivétel nélkül olyan, mint ha új lenne. Szóval a minőség kifogástalan, a design pedig az egyik legjobb a piacon, nagyon igényesek és divatosak. Újonnan mondjuk nekem nagyon drágák...


Tescossal sajnos tényleg az a baj, hogy nagyon hamar kibolyholódik, úgyhogy lehet el sem teszem őket a kistesónak, hanem elajándékozom... :(

2013. jan. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Next is nagyon jó és a H&M is. Én is csak használtan veszek ilyeneket, de újnak tűnnek.
2013. jan. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Next ruhákat ėn is használtan veszem ,mert nem tudom megfizetni,de multkor leárazáskr vetem a nagyfiamnak egy next farmert,még mindig kitünö állapotban van pedig sokat van hordva,de én szeretem a h&m ruhákat is ezeket le értékelésekkor veszem ,potom àron.
2013. jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!