Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hós babátok miket szokott...

11 hós babátok miket szokott enni (olyan ételeket, amiket ti is esztek)?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék már külön főzőcskézni neki!
2013. jan. 26. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Csináltam paradicsomos padlizsánt, rizzsel, nagyon ízlett neki, és általában a levesből szoktam neki kiszedni: borsó, sárgarépa, krumpli, karfiol, zeller. Kapott már gulyás levest is. Persze csak azután sózom nekem ízlőre miután kiszedtem az adagját.

De szoktam külön neki is főzni, brokkolit krémsajttal, spenót, és tökfőzelék vízzel főzve.

2013. jan. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel tápszeres volt a lányom 4 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást. Szinte mindent eszik amit mi, de nem főzök túl fűszeresen, és persze az erőset kerülöm. Tejet nem kap, majd csak 1 éves kora után. Ezeket ette már: tejfölös csirkepörkólt, spenót, spenótos tészta (neki főzök mellé csirkeemelet), rakott krumpli (lányomnak virsli helyett csirkemell) Rakott hús, rizses hús, főzelékek, rizibizi hússal, rakott húsos brokkoli, tésztás ételek, resztelt máj, húsleves,...tényleg mindent kap. Nem főzök zsírosan elég light kajákat csinálok. Székelykáposztát és hasonló ételeket még nem adok neki, mert még az Én gyomromat is megviseli. Felvágottak közül kolbászt, füstölt dolgokat nem kap még. Sajtot, csirke és pulykamell sonkát, házi készítésű májkrémet kap.

Nyugodtan adhatod neki amit ti is esztek:)

2013. jan. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jah, most lesz 11 hónapos a lányom.:)
2013. jan. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. jan. 26. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!