Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Debreceni önkormányzatnál...

Debreceni önkormányzatnál lehet születési életkezdési támogatást igényelni? Budapesten úgy tudom van ilyen, de hogy itt?

Figyelt kérdés

Kérlek ne írjatok olyat, hogy google a barátod, meg ilyenek, mert kerestem, de nem találok semmi ilyet.

Ezért gondolom nincs itt ilyen, vagy ez is olyan, hogy vagy tudsz róla vagy nem, és nem fogják az orrodra kötni.. nem tudom..


Köszönöm :D


2013. jan. 26. 10:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2013. jan. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Erről még soha nem hallottam. Nálunk biztosan nincs ilyen.
2013. jan. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A kelengyetámogatásról tudtam, meg az egyszeri anyaságiról is! Lehet hogy ami ott szülési életkezdés támogatás (80ezer körül) az itt kelengyetámogatás (15ezer)??? Mondjuk elég nagy a különbség...
2013. jan. 26. 10:32
 4/11 A kérdező kommentje:
Jah és vásárlási utalványban adják a 15 ezret! Remélem valami értelmes utalvány, mondjuk élelmiszer vagy ilyesmi..
2013. jan. 26. 10:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Az adott önkormányzat "tehetősségének" függvénye, hogy hol mit és mennyit adnak. Ez nem egy olyan juttatás ami minden településen egyforma összegben jár, ahol tudja ott próbálja támogatni az önkormányzat a gyerekvállalást. Mi annak idején egy névre szóló bögrét és egy szál virágot kaptunk. Azon a településen ahol dolgozom, ott évente volt egy közös faültetés az az évben született gyerekek részére. Aztán az elültetett fákat nem gondozta senki, így mostanában ha a szülő igényli kap egy fa csemetét amit ott ültet el ahol akar. Tavaly nálunk sem bögrét, hanem más hasonló jélképes tárgyat osztogattak.
2013. jan. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Persze, tudom, hogy önkormányzatonként eltérő lehet a költségvetés, ebből adódóan más más támogatásokat tudnak adni! Csak érdekes, hogy Pesten jut, Debrecenben meg nem... pedig elég nagy megyeszékhely lenne ez is, ha jól tudom... mert ha egy falucska lennénk...

Na de mindegy :D esetleg valaki nem tudja, hogy milyen utalvány adnak kelengye támogatásnak?

2013. jan. 26. 10:48
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom, hogy Te hol láttál 80.000 Ft-ot Bp-en? Nálunk a 13. kerültben 20.000 Ft, és nem váráslási utalványban kapod meg, hanem a gyerkőc Kincstári start-számláján, tehát nem Ti kapjátok, hanem a gyermek babakötvényének az összegét növeli, szóval az sem elkölthető készpénz!!!

Örülj az utalványnak és hogy egyáltalán van valami....

2013. jan. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Itt láttam, és a babakötvény az más dolog, az természetesen a baba kötvénye..

Persze örülnék ha kapnék, nem is erről van szó, de ha valami értelmetlen utalványt adnak, akkor lehet otthagyom, mert ha nem tudom használni akkor értelmetlen utána járkálni...

2013. jan. 26. 10:57
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyébként 1x 85.000 Ft!
2013. jan. 26. 10:58
 10/11 A kérdező kommentje:
Senki se tudja milyen utalvány?
2013. jan. 26. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!