Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki olyan házban lakik,...

Van aki olyan házban lakik, ahol külön épületben van a konyha? Hogy oldjátok meg a főzést, és egyéb konyhai dolgokat a baba mellett?

Figyelt kérdés
Én nagyon utálom, de ez van. Hiába van bébiőr, egyszerűen nem szívesen megyek le, pici még a baba, így nem tudom magammal vinni.
2013. jan. 26. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömék laknak így, külön bejáratú a konyha. Az anyukája napközben elmegy, és segít neki, vagy pedig este főz, mosogat amikor a férje is otthon van. Van két nagyobb fia, ők pedig már ügyesen ellátják magukat egyedül. A saját étkezését pedig úgy oldja meg, hogy amikor leteszi a babát, 5 perc alatt összekészíti magának a kaját, és felmegy a nappaliba enni. Nálunk ugyan a főépületbe van a konyha, de 4 helyiség választja el a babától. Szerintem nem olyan nagy a különbség, én azt csináltam, hogy 5 percenként mentem a szobába hallgatózni :)
2013. jan. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kajálást a legnehezebb megoldani, amióta meg van a baba (12 hét) csak épp annyit eszek amennyit muszáj, azt is belapátolom.
2013. jan. 26. 11:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én ha így lenék levinném a pihenőszékbe vagy babahordóba.
2013. jan. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért nem viszed magaddal a konyhába?
2013. jan. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Komolyan, nem értem miért nem vihetnéd magaddal, hacsak nem az utcán főzöl.

Bár nálunk nincs külön a konyha, de mindig ott van velem amikor főzök.

Hordozóban, vagy egy szivacson a földön, járókában, stb...


Persze, biztos van oka, de az, hogy kicsi, és nem viheted a konyhába ezt nem értem attól mert külön épületben van??

2013. jan. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sógornőméknél is így volt ők tettek be egy járókát a konyhába és átvitte a babát ott volt vele a konyhába ha dolga volt.
2013. jan. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért nem akarom levinni, mert ott van a kazán is, ami valamennyi füstöt enged, na meg télvíz idején föl-s levetkőztetni sem akarom. Nyáron biztos leviszem.
2013. jan. 26. 17:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy rezsót, vidd fel ahol laktok, és főzz ott. Én kint a kertben szoktam egy rezsón főzni nyáron, hogy ne kelljen bent lenni tavasszal.:)
2013. jan. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!