Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a GEKKO-ról?...

Mi a véleményetek a GEKKO-ról? Felmérésre szeretnénk elvinni a 6 hónaposomat. Valakinek van Velük tapasztalata?

Figyelt kérdés

2013. jan. 26. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

hát..... most voltunk 2 évesen

szerintük le van maradva ....járnia kell fejlesztésre


mondjuk ezt nem értem mire alapozták : a házi orvos szerint minden rendben van sőt van amiben előrébb is van a 2 éves kontroll szerint teljesen okés a gyerek


annyit dicsérték h kíváncsi lettem milyen de szerintem csak a pénzre hajtanak :-(

2013. jan. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Korábban a honlapjuk nyitó lapján volt egy mondat, valahogy úgy szólt, hogy "itt fejlesztik a jövő felső tízezrének tagjait". Önmagában már ez elgondolkodtatott, mert ez egy cseppet "sznob" szagú, ami mögött természetesen ott van az üzlet. Személyes tapasztalatom nincs, koraszülött körökben az a vélemény járja, hogy még egészséges gyereket sem kell feltétlen odavinni.
2013. jan. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármennyire nem szeretek beállni a sorba, én is csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz! Egy közeli ismerősöm járatta a gyerekét 6hónapos korától 1,5éves koráig. Ők szerették de olyanokat csináltak amit otthon is csinálhattok ill. magától is csinálja a gyerek. Pl. Papírt tépkednek, lencsét morzsolgatnak, rajzolnak, tanulgatják a színeket, számokat stb... Ezeket magától is meg fogja tanulni akkor is ha hozzá sem szólsz. Sajnos az ismerős kislány aki odajárt most komoly viselkedési problémákkal küzd az oviban és otthon is pedig lassan iskolás lesz. Szerintem kifejezetten megterhelő idegileg egy 10hónaposnak,h. a színeket kell tanulnia ha akarja ha nem. Én nem járattam és nem járatnám a kistesót sem. Többre mész egy ringatóval vagy egy babaúszással vagy jó még a csiribiri torna is stb...
2013. jan. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Férjem nővére járatta a fiát Gekkoba..semmi jót nem tudok mondani:S Szerintem csak a pénzről szól.
2013. jan. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 28. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!