Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan anyukáról aki nagyon rossz minőségű pelenkát visz be a bölcsibe a gyerekének?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 17:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Semmi. Ha a babának nem csípi ki a popsiját, akkor nincs vele baj. Még mindig jobb, mintha nem vinne, és a többiek által bevitt pelust adnák rá.
2013. jan. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent a rossz minőségű pelenka?
2013. jan. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%
Nekem sincs pénzem drága pelusra. Nem értem, miért kell lenézni az ilyet? Örülök, ha a legolcsóbbat meg tudom neki venni.
2013. jan. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
7%
Hogy csóringer
2013. jan. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem hülyeség. Mindenkivel kiszúr ezzel. Egyrészt a rossz pelusból többet kell vinnie a bölcsibe (hogy tudják gyakrabban cserélni), agyerek gyakran átázhat és kellemetlen a tocsogó pisiben lennie egész nap, ha átázik akkor csak reménykedjen, hogy nem az udvaron történik és nem fázik meg. A gondozókkal kis kicsessz mert folyton szaladgálhatnak a gyerek után a felmosóval, ráadásul ha ráfolyik az ágyra, játékokra akkor jöhet a nagytakarítás. Engem anyukaként is zavarna ha más gyerek rossz pelenkájára ügyel az egész bölcsi ahelyett, hogy a gyerekekkel foglalkoznának.
2013. jan. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
56%
5 vagyok: Nem a drága vagy olcsó pelenka volt a kérdés, ha nem az ha rossz minőségű. Nekem majdnem az összes márkás pelenkával van problémám. Azért mert olcsó egy pelenka nem biztos, hogy rossz minőségű. De érdemes felmérni, hogy jó minőségűből veszek drágán kevesebbet, vagy ugyan annyi pénzből rossz minőségüt de többet. (Én a legtöbbször mosható pelenkát használok, kezdetben drága, de megtérül az ára.)
2013. jan. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
1. vagyok: szerintem viszont az is babafüggő, hogy melyiknek mi a rossz minőségű pelenka. Lehet, hogy csak a Kérdező szerint rossz minőségű. A kislányomnál pl. a Libero nem vált be, számunkra az rossz minőségű volt.
2013. jan. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
ugyis össze lesz szarva nem? másrészt semmi közöm hozzá, hardmadrészt ha a célnak és anyagilag az felel meg, akkor az lesz.. az pont olyan kérdés minthogy miért nem vesz vki a gyerekének 10.000ért adidas felsőt,mivel ugyis félév és kinövi...
2013. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%
Én nem szoktam ilyesmin gondolkozni, van jobb dolgom is. A saját gyerekem dolgaira szoktam figyelni, hogy azok jó minőségűek legyenek. Ha más gyerekének rossz minőségű valamije, és feltűnik, akkor sajnálom. De nem vonok le messzemenő következtetéseket az anyukáról emiatt.
2013. jan. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk a pampers egyértelműen rossz minőségű, mindig kifolyt belőle a pisi, sógornőméknél sem vált be. Szóval, kinek mi a rossz minőségű. Nekem a pelenkaboltos 100db-os vasalatlan pelenka nagyon bejött, olcsóbb is a többihez képest, és jól tartja a nedvességet, nem kell félóránként cserélni. Igaz, nincs vasalva, de hát szerintem nem az a lényeg...
2013. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!