Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Kasszandra studióról van...

A Kasszandra studióról van valakinek tapasztalata? Igaz a fotózás és a szépségverseny vagy csak átverés?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszer én is beneveztem, bár félre értettem, mert azt hittem csak fotóverseny van ezért beküldtem egy képet. Fel is hívtak egy héten belül, hogy ha befizetek 40 ezer Ft akkor márciusban részt vehetek a versenyen.Ehhez persze fotózást is csinálnak.

Utána jártam kicsit és a versenyek elég gagyinak tűnnek. Mi nem fizettük be pont karácsony előtt hívtak, nem épp erre költöttünk.

2013. jan. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is kérdeztem pár napja velük kapcsolatba!

A fiam képét is elvileg kiválasztották, de szerintem ez átverés, mert ugye neked ki kell fizetni 29 ezer forintot. Szóval nagy az esély,hogy mindenkit kiválasztanak, aki a beküldi a gyerek fotóját, mert nekik veszíteni valójuk nincs, sőt!

2013. jan. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen az én picurkámat is kiválasztották és még aznap válaszolnom kellett! De mivel semmit nem tudok róluk így nemet mondtam! Nekem januárban nincs erre majdnem 30ezrem!
2013. jan. 27. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!