Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam fél 5kor fürdött, így...

Kisfiam fél 5kor fürdött, így utoljára 5kor lett pelus cserélve. Este 8kor vacsorázott és most elaludt. Bírni fogja szerintetek reggelig a pelusa?

Figyelt kérdés
5kor lett tiszta pelus ráadva,előtte 4kor evett is 180 ml tápszert. Most 8kor szintén bevágott 180 ml tápszert, büfiztetésnél teljesen kidőlt, bár ilyet nem szokott csinálni. Azért nem vacsi előtt cseréltem pelust, mert azthittem ma is a szokásos időben, 9 fele fekszik le aludni. Nincs szivem felébreszteni,mert egész nap nagyon nagyon nagyon sírt és szenvedett a foga miatt, így már elég volt mára szegénykémnek. Ő tipikusan az a kisfiú, akit nem zavar ha tiszta pisi lenne, vagy nyakig bevan kakálva, akkor sem jelez h hahhhóó tegyél tisztába:) Úgyh éjszaka sem fog jelezni, ha teli a pelus :( Szerintetek 5től, bírni fogja reggel 8ig?:(
2013. jan. 26. 20:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Tuti nem. :( Még a legszuperebb pelusoknak is sok azért ez.
2013. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
tuti nem...
2013. jan. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

Sajna cserélned kéne 1x,ne menjen tönkre a kis bőre!

:-)

2013. jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ettől féltem :( 1000% h nem alszik vissza ha most felkeltem. Még ha egyszerű lenne kibugyolálni, de hát nem olyan könnyű...kerteszcucc, alatta body és erre felébred (mondjuk amúgy is) ha felhúzom rajta a ruhát. Basszus h miért nem nadrágot adtam rá :(
2013. jan. 26. 20:51
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
tuti nem, de probald akkor kicserelni amikor melyebben alszik, nagyon ovatossan, en ilyenkor be se szoktam kenyni, meg torlokendovel lemosni a popsit, mert a hidegre felebredt, csak ki a pelust be az ujjat
2013. jan. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Aaaaahh bakker fel kell keltenem. De nagyon óvatos leszek, hátha nem riadna meg, bár hason alszik és már maga a hátra fekvéstől is felébred, na nem baj...muszáj, mert volt már olyan h reggelre teeljesen átázott a pelus, de ez nagyon zavar és ezt megakarom előzni. Éjszaka meg nemigen ébred meg. Meg akkor nehezebb is visszaaltatni.
2013. jan. 26. 20:54
 7/21 anonim ***** válasza:
Én nem ébreszteném fel, ha Őt nem zavarja a pisi, kaki és ennyire megszenvedett nappal. Egy este alatt nem fog tönkremenni a bőre, hagyd pihenni szegényt.
2013. jan. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Egyből felébredt :D Most hőbörög és esze ágában sincs aludni. De legalább a pelus nem ázik át reggelre ;)
2013. jan. 26. 21:00
 9/21 anonim ***** válasza:
Én nem kelteném..., de te tudod. Lehet felébred amúgyis.
2013. jan. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
mar kicsereltem a pelust, most eppen enekel. kicsattant a szemebol az alom.
2013. jan. 26. 21:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!