Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az én fiam nem szeret...

Ha az én fiam nem szeret egyáltalán hason lenni akkor később is fog hasról hátra illetve hátról hasra átfordulni?

Figyelt kérdés

3 hónapos de egyáltalán nem szeret hason lenni max 5 perc és elkezd sírni.

Ez az jelenti hogy később is fog átfordulni mint azok a babák akik hason fekszenek?



2013. jan. 27. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is gyűlölte. Ezért ha hasra tettem (muszáj és kész), hamar megunta. Viszont 3 hónaposan megtanult visszafordulni :-)

Most tanítgatom a hasra fordulást (5 hónapos), egyre ügyesebb, és már többször találtam úgy, hogy átfordult a hasára magától.

2013. jan. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem befolyásolja, hogy mikor fordul meg.

Az enyém is ki nem állhatott, ha hasra tettem, egy idő után belefúrta az orrocskáját az ágymatracba, még véletlenül se fordította oldalra a fejét, ha én megfordítottam és letettem, azonnal fölemelte, és újra letette az orrát. Ilyenkor mindig féltem, hogy nem kap levegőt, szóval én csak kb. fél percre tudtam mindig hasra tenni, nem is nagyon erőltettem. Aztán mikor elkezdett forogni, azt már élvezte és hasra fordult, de utána persze azonnal vissza. 10 hónapos elmúlt mikor hasra feküdt magától alváskor.

2013. jan. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!