Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babád,...

Mennyi idős volt a babád, mikor először levágtad a körmeit?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1 hetes kb nagyon nagy volt neki és tört.
2013. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1,5-2 hetesen
2013. jan. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Mikor hazahoztuk a kórházból, le is vágtam neki. Érdemes kis kesztyűt tenni a kezére, mert nagyon gyorsan nő a körmük és könnyen megkarmolják a kis arcukat.
2013. jan. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2 hetesen. Nekem a kórházban mondták, hogy akkor vágjam először.
2013. jan. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 3-4 hetes, mert nagyon féltem levágni neki (első baba). A kórházban meg azt mondták, hogy két hétnél hamarabb nem is szabad levágni, mert akkor nagyon csúnyán elfertőződhet ha véletlenül megsérül. Nekem sokáig újszülött kesztyűben volt, hogy ne karmolja össze magát, meg eleinte nem is mertem olyan rövidre vágni neki.
2013. jan. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
már a szülőszobán levágták neki :)
2013. jan. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is direkt megkérdeztem a csecsemősöket, mikor lehet és azt mondták 2 hetesen...úgyhogy kiszenvedtük a 2 hete. Azért kellene vele várni, mert még valami ideghártya van összenőve még kezdetben vele, ezért begyulladhat. Addig azt mondták, hogy óvatosan körömmel le lehet kaparni a betöredezett részeket, és akkor annyira nem karmolássza össze magát...
2013. jan. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 frászkarikaborsó ***** válasza:
Nagyon összekarmolászta magát ezért én kb egy hetesen baromi óvatosan lereszelgettem neki, igazi kis manikűrösnek éreztem magam. Aztán kb 2 hetes korától vágom babaollóval.
2013. jan. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ahogy hazajöttünk a kórházból már le is vágtam a körmeit.
2013. jan. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én babám nagyon hosszú körömmel született. Már ott a kórházban elkezdett töredezni, óvatosan le"téptem" a tetejéből, ami már lejött félig. Majd itthon amint hazaértünk.
2013. jan. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!