Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha két egypetéjű ikerpárnak...

Ha két egypetéjű ikerpárnak lesz 1-1 gyereke, mekkora annak az esélye, hogy a babák ugyanúgy fognak majd kinézni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nagyon kicsi az esélye,ugyanis az apukák különböznek.
2013. jan. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
neem, bocsi, akkor rosszul írtam a kérdést: úgy értettem, hogy egy fiú ikerpár meg egy lány ikerpár (mind2 pár egypetéjű) és az egyik fiúlány párnak és a másik fiúlány párnak lesz egy gyereke, hogy ott mennyi az esélye, hogy egyformák lesznek a babák?
2013. jan. 27. 16:19
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ja bocs értem már!szóval az apukák is ikrek.így is kicsi sztem az esély.Nekem 3 gyerekem van egy apától és nem is hasonlítanak egymásra.Lehet vmi elődre fognak hasonlítani
2013. jan. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
ugyanannyi mint annak az esélye hogy két testvér ugyanúgy nézzen ki.
2013. jan. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :))
2013. jan. 27. 16:57
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

0,00001%

Szinte semmi!!!

Lehet Az egyik iker pár gyermeke a Nagyira, a másik iker pár gyermek az apára hasonlít....

2013. jan. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ilyen ismerősöm, férfi egypetéjű ikerpár, mindkettőjüknek két-két kisfia van, a feleségeik teljesen különböznek egymástól külsőre, mégis mindkettőjüknek az egyik fia a kettő közül, nagyon hasonlít egymásra.
2013. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyi az esélye, mint hogy két testvér hasonlítson. Én speciel abszolút nem hasonlítok a bátyámra, pedig közösek a szüleink. :D Ő magas, szőkésbarna, zöld szemű (mint apa), én alacsonyabb, sötétbarna hajú, barna szemű (mint anya). Az arcunk se hasonlít.
2013. jan. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

ha úgy alakul nagyon hasonlítanak és nem tippelgetnék itt, hanem a figyelmedbe ajánlom az egyik 2012-es national geographicot, mert az foglalkozott ezzel az iker témával és az esélyekkel az átörökítésre,

két iker és összejöttek szintén két ikerrel és született az egyik helyen egy a másik helyen ikerpá gyerekekr. Mint 3 tojás, de különösen két gyerek az eltérő családokból

olvasd el a cikket a neten

2013. jan. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Mindenkinek ment a zöld mancs.
2013. jan. 28. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!