Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány órakor fürdettek? Mennyi...

Hány órakor fürdettek? Mennyi idős a baba? Nyáron eltoljátok későbbre a fürdést?

Figyelt kérdés
Az én kislányom 5 hónapos lesz,igazából nem tartom percre pontosan a fürdést.6-7 között,attól függ,hogy bírja.Általában szól,ha elege van a mai napból :D Remélem,ha már jobb idő lesz nem fog ennyire sírni a fürdésért,mert most lehetünk akárhol,megérzi,ha idő van.Nálatok hogy működik?

2013. jan. 27. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Születése óta este 8-kor fürdetjük a kislányunkat, most 7,5 hónapos.
2013. jan. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 frászkarikaborsó ***** válasza:
3 hós, most szoktunk rá arra hogy nem evés előtt fürdik, hanem evés után kb fél órával, de hogy mikor eszik az változó. Ma pl. fél9-9 környékén lesz, de van hogy már 7kor megfürdetjük.
2013. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

fél 9 fele, az elejétől így van, nem nagyon tudjuk korábbra hozni

majdnem 6 hósak

2013. jan. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az én babám ma 6 hetes. Nálunk 10kor van fürdetés, mert akkor ér haza a párom a munkából, és ezt az egyet kikötötte, hogy a fürdetés az övé. Természetesen ezzel arányosan reggel később van a kelés is. Nem ragaszkodunk görcsösen a 10 órához, de nagyjából akkor. Általában az etetéshez mérjük. Magától állt be a 3 óránkénti evésre, de az is csúszkál, szóval ha éppen 9kor etettem, akkor nem fogjuk beerőszakolni 10kor az ágyba evés nélkül, hogy aztán egy óra múlva keljen, hogy éhes.

Mi úgy gondoljuk, hogy most még neki mindegy, hogy mikor van a fürdetés, nem érzékeli, hogy későn van, mert ilyen a család ritmusa, ezt szokta meg. Majd később, ha ovi lesz, akkor előrébb hozzuk fokozatosan.

2013. jan. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A mi babánk fél éves múlott.Nálunk fél 8 körül van a fürdetés, már születése óta, és utána a vacsi, alvás. Mivel nyári baba, mi nyáron se nagyon toltuk el, szerintem jó, ha kb. ugyan olyan időpontra teszitek, mert megszokja a baba és könnyebben alakul ki a napirend! Egyébként 3 hónapos korában szokta meg a pancsolást, addig üvöltött! Bár ez gyerekfüggő! Jó babázást!
2013. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9 hónapos a kisfiam,7 óra körül fürdünk.Nyáron szeretném eltolni 1 órát,mert akkor 6 fele megyünk majd sétálni,hisz előtte nagyon meleg van.
2013. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én babám 6-7 küzött fürdik de legtöbbször a 6-hoz van közelebb. egyszerüen nem bír fent lenni tovább. Pedig már 10 hónapos. Ugy dörzsöli a kis szemét, meg nyöszörög. Nem lehet vele mit kezdeni. Remélem nyáron kitolhatjuk egy picit.
2013. jan. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanaz a helyzet,mint az előző válaszolónál,annyi különbséggel,hogy az én lányom 8 hónapos!
2013. jan. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nyáron magától el fog tolódni a fürdetés.
2013. febr. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!