Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik el a babám...

Miért alszik el a babám szopizás közben?

Figyelt kérdés
5 napja született és körülbelül 10-15perc alatt bealszik a cicin. Úgy kell noszogatni, s így nehezen elvagyunk 30-40 percet is. Utána órákig aludna, de felkeltem 2 óránként, hogy egyen, de így csak erőszakolva van. Rögtön aludna rajta.
2013. jan. 27. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha közben gyarapodik, akkor nem gond, Tedd le. Majd eszik, ha éhes lesz, lehet, csak a közelséged kell neki. Egy gyakorlottan szopizó gyerek 10 perc alatt jóllakik, utána már csak cumizik, lehet, a tiéd is ilyen. Én nem kelteném fel emiatt 2 óránként, ha nem veszít a súlyából!!!
2013. jan. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Majd javulni fog a helyzet,még nagyon pici.Ne eröltesd,viszon 3óránként szopiztasd.Majd meglátod hétröl hétre ügyesebb lesz.Ha a sulya jol alakul semmi gond,de azt azért gondolom követed.Üdv 3hetes baba anyukája.
2013. jan. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen csak szerintem nagyon nem gyarapodik. A védőnő holnap jön ki hozzánk s akkor majd vele is megbeszélem. Pénteken engedtek ki minket 2690g volt a súlyunk és ma meg csak 2760g. Szerintem nem normális ez a kevés súlygyarapodás. :(
2013. jan. 27. 17:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lessz semmi gond ne aggodja,de majd megbeszelitek a védönövel.Heti 150,200grammot "kell" gyarapodnia.
2013. jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100g az bőven elég!!!
2013. jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 frászkarikaborsó ***** válasza:
Ha van elég pisis pelenkája és nincs besárgulva, akkor nem gond. Ha viszont ezek közül valamelyik fennáll akkor erőltetni kellene az evést, ébresztgetni, noszogatni... Az enyém is ilyen volt, ő be is volt sárgulva, az elején szinte semmivel nem tudtam rávenni hogy ne aludjon be, de aztán hamar helyrejött. A heti 100 gramm hízás az elég, ha csak pénteken engedtek ki titeket akkor egyáltalán nem álltok rosszul :)
2013. jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én babám is mindig bealudt cicin.A kis arcát fogdossad,hétha ébren marad.Nem mindig,de nekem bevált!
2013. jan. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A hízás teljesen jó!

A cicin alvás pedig természetes dolog :)


Ha a kis tenyerét-talpát masszírozgatod, azzal szopira ösztökéled.


Én nem kelteném, ha nem sárga.


Gratulálok, jó babázást :))

2013. jan. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó, mert én meg azt olvastam hogy heti 150-200 a normális hízás.
2013. jan. 27. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!