Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok már olyanról,...

Hallottatok már olyanról, hogy valakinek a babája a 2 hónapos oltás óta megváltozott, azóta nem alszik?

Figyelt kérdés
A hasi ultrahangon egy anyuka azt mondta,hogy a kislánya a 2 hónapos oltás óta nem alszik nappal egyáltalán,éjszaka pedig 3 óránként ébred,pedig előtte már átaludta az éjszakát.Én nem látok összefüggést.
2013. jan. 27. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az oltás után 1-2 napig teljesen normális, ha esetleg nyűgösebb, rosszabbul alszik a baba, vagy épp ellenkezőleg, aluszékonyabb lesz. Később semmi összefüggés nincs a két dolog között, a babák mindig változnak, mindig valami új dolog áll elő alvásban, evésben, stb.. Minden jót!
2013. jan. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem látsz összefüggést?

Az oltásoknál károsabb nincs a földön

a fiam hónapokig nem aludt miatta

2013. márc. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom, kedves Utolsó! Én eddig ellen voltam az oltásoknak, főleg az influenza elleninek, nem oltattam be sem magamat sem pedig a kisfiamat (3 éves). Idén mindketten influenzásak lettünk. De nagyon durván. Nem tudtam levinni a fiam lázát 39,5 alá 1 héten keresztül. éjjel-nappal hűtőfürdő, elfogyott 1 üveg Nurofen szirup, és lefogyott 2 kilót. Állandóan hasmenése volt, úgy volt, hogy megyünk a kórházba. Szájfertőzést is kapott a vírustól, és mivel már a gyerekorvos sem tudott vele mit kezdeni, vérvételre küldött bennünket, hogy kiderítse, nincs-e esetleg valami felülfertőződés. Nem volt. Ez csak egy sima influenza volt. Már nem vagyok oltásellenes. Jövőre tutira oltatok. Üdv, 1. voltam.
2013. márc. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Te tudod, én nem ítélek el senkit se ha oltat, se ha nem.

Nekem volt sajnos szerencsém végignézni ahogy az egészséges gyerekemet tönkretette az oltás, és még csak nem is cáfolta az orvos.

Soha semmit nem adatok be ami nem kötelező.

2013. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!