Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az, amit a legkevésbé...

Mi az, amit a legkevésbé szeretsz a gyerek körüli teendők közül?

Figyelt kérdés
pl. fogmosás, peluscsere, körömvágás, orrszívás... stb
2013. jan. 27. 20:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ami nekem a legnehezebb (volt), az az éjszakai mûszak, a többszöri felkelés... a másik nehézség a folyamatosság. 4 éve nem tudok nyugodtan végignézni egy filmet... (A nagy 5 éves, a kicsi 9 hónapos.)
2013. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az egyetlen amitől rosszul vagyok az a hányás eltakarítása, minden más belefért eddig,igaz a szobatisztaság még hátravan, mert csak 16 hónapos még. Peluscsere sose volt gond, orrszívás porszívóssal egész higiénikus, körömvágás most már tartja sőt hozza, hogy csitt-csatt :) De ezeket előtte se utáltam. A maszatolást bírtam legkevésbé, mikor egyedül gyakorol(t) enni és az elején még csak ügyetlenkedett, de azt se utáltam, inkább csak felidegesített a malaj :) de már beleszoktam. A hányást viszont nem bírja a gyomrom...
2013. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
19%
Vannak dolgok, amik nem szeretem kérdése... egyszerűen meg kell csinálni. Hiszen ez a gyerek érdeke.. na meg a szülőé is :))
2013. jan. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Persze, teljesen igazad van abban, hogy egy anya nem válogat a teendők között, mert az imádott gyerekért bármit, de érdekelt, hogy a lista végén mi áll.... :))
2013. jan. 27. 20:29
 5/18 anonim ***** válasza:
orrszívás és gyógyszer beadás a kicsinél ez még nehéz, a nagy már magától megissza a gyógyszert még ha keserű is..
2013. jan. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez energia kérdése.

Ha nincs energiám akkor még az etetés is, vagy a séta vagy a játék is.

Ha tele vagyok energiával akkor akár a házat is szétdobhatja akkor is jókedvvel rakodok össze.

2013. jan. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én orvoshoz vinni, vagy szurira. Szerencsére még nem volt semmi komoly.
2013. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
Pont mint az utolsó. Ha kimerült vagyok akkor semmi sem esik jól, ha viszont sikerült rendesen aludni akkor tőlem a szemem közé is pisilhet, azon is csak nevetek.
2013. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azt unom de nagyon hogy 5 éve állandóan csak etetek napi 4-5 ször. Mivel 3 gyerekem van és viszonylag gyorsan jöttek egymás után így 5 éve folyamatosan van kit etetnem és már olyan szívesen ülnék le úgy az asztalhoz hogy én is tudok enni velük együtt de már látom a fényt az alagút végén a legkisebb 18 hónapos szóval úgy 1 év és már talán összejöhet ez:))
2013. jan. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fura lesz de én a MOSOGATÁST utálom a legjobban. legtöbbször külön főzök még neki. És a sok etetés sok mostlant generál. És valahogy mióta itthol vagyok én azt vettem észre , hogy a legtöb időt a mosogatónál töltöm.
2013. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!