Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok éjjeli szopi...

A ti babátok éjjeli szopi után büfizik ha elalszik közben?

Figyelt kérdés
1honapos babám éjjel 2x3x szopizik és elalszik cicin utána viszont nem akar büfizni.Nappal nincs gond csak éjjel.

2013. jan. 28. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Néha igen néha nem.fél álomba vannak olyankor és nem mindig nyelnek levegőt mert nem mohók
2013. jan. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem büfiztetem,csak ha szól,hogy kell. Egy ideig én is "küzdöttem" vele,aztán rájöttem,hogy felesleges.Ha kell neki büfizni,felkel,büfi és alszik is szerencsére.

4hós

2013. jan. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 frászkarikaborsó ***** válasza:
felveszem a mellkasomra függőbe, ha van minek kijönni akkor kijön, ha nincs akkor alvás. Hason alszik (3 hetes kora óta), sokszor így magától kijön ha mégis maradt bent levegő. De legtöbbször nem büfizik és nem is jön ki semmi, álmos olyankor és nem mohó, szépen szopizik, nem nyel levegőt.
2013. jan. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!