Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha társasházban laktok és...

Ha társasházban laktok és taknyos a baba hogy oldjátok meg éjszaka vagy hajnalban a orr leszívását?

Figyelt kérdés
Van orszi porszink,de még az sem szívja ki rendesen mindig.Meg van elektromos is az ugye halkabb,de az meg semmit nem szív ki.Így várnom kell,hiába kel fel fél 6-kor.
2013. jan. 28. 09:53
1 2
 1/13 Jégtánc ***** válasza:
sok takaró a porszívóra
2013. jan. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Bekapcsolom a porszívót, és orrszívó porszívóval kiszívom!

Ha kell, 5x is egy éjjel!

2013. jan. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is takarót teszek a porszívóra. Sosem várok, mert a kicsinek baromi kényelmetlen lehet a rengeteg takony az orrában. Te se várjál, szívd ki neki. Ha vastagabb takarót teszel rá, biztosan ne fog hallatszani. De ha hallatszik is, akkor sem tudsz mit tenni, hiszen muszáj kiszívni. HA panaszkodna valaki, kérj elnézést, és mondd meg, hogy taknyos, ki kell szívni, különben a fülére megy, és akkor hallgathatják azt éjjel nappal, hogy ordít a fülfájástól.
2013. jan. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben nem azzal foglalkozok, hogy mit szólnak a szomszédok. Egyébként zajongnak eleget nappal, este, sőt hétvégén is.
2013. jan. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem csináltam belöle problémát ,ha kellet éjszaka is kiporszivoztam az orrát a gyerekeimnek és soha nem szoltak érte hogy tul hangos volt a porszivo.
2013. jan. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát sajnos muszáj olyankor is Jégtánc ötlete hatalmas én is kipróbálom...

sajnos az a jobbik helyzet ha kiszívom akkor legalább nagyjából alszik, ez a művelet ugye kb. 2-3 perc, de ha a teli orra miatt nem alszik és ordít egész éjjel vagy mindenesetre hosszú 10-20 percekig az sokkal rosszabb minden házban élőnek (pontosabban nálunk szerencsére csak felső szomszéd van neki is vannak gyerekei így hálistennek nincs konfliktus ebből). De a tegnapi híradó után hálát is adtam érte hogy nem egy háklis idióta öregbácsi lakik alattunk/felettünk...

2013. jan. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szó nélkül kiporszívózom, az én felső szomszédom is porszívózott már este fél tízkor is. Aki panelba, társasházba költözik, annak ezeket a dolgokat vállalnia kell. Én se szólók, mikor a szomszédaim hangoskodnak, ők se szóljanak. Ha szólnak, az se érdekel, nem tud mit csinálni. Ha valakinek nem tetszik valami, költözzön el.
2013. jan. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy a porszívó áthallani csak úgy, hogy valakit az felébresszen álmából.... Ha meg nem alszik, és úgy hallja, az sem lehet annyira zavaró (mint pl. ha kutya lakik feletted és éjjel jön rá az öt perc és rohangál, ugrál és körme a padlón csattog... mintha egér lenne a padláson - 10 emeletes panel)


Szóval igen. Aki társasházban (ráadásul panelben) lakik, az vagy megszokik, vagy megszökik. Én sem szoktam szólni, mikor azt hittem, felettünk asztalosműhelyt csináltak a lakásból, mert nem létezik, hogy fél évig tartson egy felújítás...


Én 30 éve lakom panelben, de még a szomszéd porszívójának hangját sosem hallottam át (max akkor, ha a folyosót porszívózta)

Szóval nyugodtan szívd az orrát, amikor kell porszívóval!

És mikor üvölt a pici baba éjjel? Mi hányszor voltunk fent, azt hittem a 10-en is hallják (elsőn lakunk). Sosem szólt senki.


Napközben mondta egyszer a fenti lakó, hogy hallotta este mennyire sírt a pici. Mondtam neki, igen, van az úgy, a foga fájt. Mellesleg neki is van két kicsi unokája, akik ha nála vannak, dübög az egész plafon :o)


Ne foglalkozz másokkal, a gyerkőc egészsége a legfontosabb...


Ja, és képzeld el, mikor a fiam éjjel 2-kor kruppos köhögéssel kel, köhög, sír torka szakadtából, közben próbál nem megfulladni, mi olyankor az erkélyre állunk ki vele... na, azt tuti lehet hallani, főleg, ha valaki nyitott ablaknál alszik.... ez van.

2013. jan. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem eszembe sem jutott a takaró...akkor porszivózom amikor kell...éjjel-nappal, ha úgy szükséges:)
2013. jan. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok, én igazából nem azért tettem takarót a porszívóra, hogy a szomszédokat ne zavarja, hanem azért, hogy a nagyobbat ne ébressze fel, ha éjjel ki kell szívni a kicsi orrát:D


Mivel nem ébreszti fel, így kizártnak tartom, hogy a szomszédokat zavarhatja:)

2013. jan. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!