Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba hány honapos korában...

A baba hány honapos korában kell használni az etetöszékeT?

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikor megérett rá. Én 7 hónaposan tettem bele.
2013. jan. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amikortol már tud biztosan ülni segítség nélkül.
2013. jan. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mikor már tud ülni, de még nem tud biztonságosan széken ülni. (6-8 hónapos kortól másfél-két éves korig. Bár a másik határ tágabb)
2013. jan. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kelleni nem kell, de esszeru, ha mar stabilan tud ulni egyedul is
2013. jan. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 8 hónaposan ültettem bele mikor már stabilan ült egyedül is.
2013. jan. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 8 hónapos lesz jövő héten.7 hónapos kora óta használjuk az etetőszéket.Még nem tud ülni,viszont a szék dönthető.Előtte pihenőszékben etettem,de már elég macerás,ezért váltottam az etetőszékre.
2013. jan. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5 hónapos kora óta eszik etetőszékben a lányom, aminek dönthető a háttámlája, és ülésszűkítő is van benne, úgyhogy nagyon szépen félig ülő helyzetben van benne. Addig pihenőszékben evett, de mivel elkezdett felhúzózkodni ülésbe, már nem volt biztonságos benne ültetni, úgyhogy muszáj volt váltanunk...
2013. jan. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fiam 4,5 hós elmúlt mikor már az etetőszékben evett (dönthető, szűkítővel). Félig ülő helyzetben van benne. Előtte a hordozóban evett, de annak elég macerás a tisztítása, ezért ültettem már bele az etetőszékbe.
2013. jan. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!