Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 napos a babám és még nem...

5 napos a babám és még nem indult be a tejem. Kórházban tápszert adtak a kicsinek. Nektek mikor indult be?

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:

5. napon. És érezni fogod, ha beindul, azt az érzést az ellenségemnek sem kívánnám! A kórházba még megmutatta egy csecsemős, hogyan kell maszírozni, egy második szüléssel ért fel, de utána itthon már nem pánikoltam a csomóktól, vagy feszüléstől, tudtam mit kell csináljak. Remélem neked is valaki megmutatta bent, vagy legalább olvastál róla!

Amúgy nálunk végül a babám sem igazán szopizott jól, sok bent maradt a ciciben és nem is volt elég a tejem sem, így elég hamar a fejésre tértem át...

2013. jan. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem volt 1 hét is!de nem fájt egyáltalán,a bimbóm se sebesedett ki soha,fél éves,jól fejlődik,szopik.Én is azt hittem az elején,meg azóta többször is,hogy kevés a tejem,mert nem dagadt a mellem a tejtől.Az első hónaptól esténként a cici után kap tápszert,az elején halálra aggódtam magam emiatt,hogy majd jól elmegy emiatt a tejem,de nem!be fog indulni a tejed biztosan!tedd akár óránként is cicóra!
2013. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
a 3. napon, előtte az én picimnek is tápszert adtak a kórházban. Pont aznap indult be amikor már itthon voltunk. Tedd gyakran cicire, az segít, és ne tömd meg tápszerrel, csak annyit adj neki hogy ne legyen nagyon éhes, de még szívja a melledet is, akkor hamarabb beindul.
2013. jan. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, akkor megnyugodtam, jól eszi a tápszert, akkor megpróbálom cicire tenni, hátha attól beindul
2013. jan. 28. 14:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen minden evést úgy kezdjetek, hogy próbálod szoptatni, különben sosem indul be a tej. És csak a végén kapjon tápszert. Nálunk is így volt és nekem is az 5. napon lett tejem (császáros voltam). Nekem nem volt nagy bedurranás szerencsére az elején, nem mindenkinek van.
2013. jan. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak úgy fog beindulni rendesen, ha cicizteted minden evés előtt!!! Különben lehet, hogy kevés tejed lesz! Szóval hajrá, minden evés előtt szoptasd és nemsokára beindul!
2013. jan. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a jótanácsokat, akkor etetés előtt teszem rá a cicire
2013. jan. 28. 16:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Fog ez menni, nemsokára hozzátáplálni sem kell majd... :)
2013. jan. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!