Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiú babátok anyára vagy apára...

Fiú babátok anyára vagy apára hasonlít?

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 16:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem rám. :D
2013. jan. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
előző vagyok anyára. :-)
2013. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

a barátnőm fia, tiszta anyja! :)

De van olyan ismerősöm, ahol pedig tiszta apja!

2013. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Férjemre hasonlít a kisfiúnk, tulajdonképpen 2 tojás. Apa nagyon büszke magára :)
2013. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Apósomra, de kegyetlenül. Amint megláttam a gyereket a szülőszobán, egyből az az idézet jutott eszembe a Szülök Murphy könyvéből, hogy "aki nincs jóban az apósával, az szüléskor 3 és fél kg-os kicsinyített másolatot kap róla" :)


Azóta már inkább a férjemre hasonlít (ő meg mondjuk az apjára; de szóval már inkább a férjemet látom benne, mint apósomat).


A kicsi meg igazi kis kakuktojás, nem hasonlít senkire.

2013. jan. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Hát két fiam van, egyik állítólag rám hasonlít (hát szerintem csak nyomokban) de apára nem igazán:))) ( jönnek a hülye beszólások mindig hogy akkor a postásra biztos nos a postás nő volt.) Egyébként anyósomra és anyukámra hasonlít leginkább szerintem.

A másik kisfiunk inkább apára hasonlít, de a kislányunk, az kiköpött apja viszont.

2013. jan. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Teljesen a férjemre, rám picit sem.
2013. jan. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 frászkarikaborsó ***** válasza:
A szemöldöke az apjáé, az orra az enyém, a fülét nem tudjuk honnan szerezte, a szája meg a postásé, de csak azért mert anyukám postás :-) Szóval egy kicsit mindenkire. De még csak 3 hónapos, még lehet hogy ha nő egy kicsit akkor máshogy fogjuk látni :)
2013. jan. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
a feje búbjától a talpáig tiszta apja :-) mintha klónozva lett volna :-D a magatartása, lábujj körme állása, mozdulatai, az,ahogy esznek, ahogy a kanalat fogják, minden.
2013. jan. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Tiszta apja,szerintem is és mindenki más szerint is. Még csak egy valaki mondta azt,hogy rám hasonlít.
2013. jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!