Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejallergiára néztek labort a...

Tejallergiára néztek labort a 20 hónapos lányomnak, de ez volt a papíron hogy IgE 23 IU/ml. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Ezenkivül van még ilyen a papíron, hogy nutritív allerg. 1.

Sorolva van néhány allergén majd mellé írva, hogy nem vagy alig található.


2013. jan. 28. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Loool, az orvos semmit nem mondott?
2013. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat az off-ért,de megkérdezhetem,hogy hogy nézték meg.

Háziorvos adott beutalót,hol vették le a vérét,gasztroenterológián vagy csak szimplán a kórházba?

Sokat kellett várni az eredményre?

Mert a 14 hós fiam is tejallergia gyanús,a napokban megyünk az orvoshoz és érdekelne milyen módon mutatható ki ez,mire készüljünk!

Előre is köszi,ha válaszolsz!

2013. jan. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A gyerekorvos gégészetre küldött minket, ahol kérték ezt a vizsgálatot. levették a vért, ezt nem tudom, hogy milyen csőbe és mennyit mert elvitték és visszahozták mikor végeztek és én nem mehetem vele.2 hét telt el. Ma mentem érte, vittem volna az orvoshoz az eredményt, de a héten nincs, csak más helyettesíti, de ahoz nem akarom vinni.
2013. jan. 28. 18:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Az IgE érték mutatná, hogy zajlik e allergia a szervezetben. Nekünk pollen és poratkára vettek vért, de nekünk az IgE 42 volt, és arra azt mondták, hogy igen van allergia, de nem tudták megmondani mire allergiás, mert a 40 féle pollen közül egyre sem.:(
2013. jan. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mennyinek kell lenni?
2013. jan. 28. 19:29
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, most néztem meg, nekünk 1,5 évesen referencia tartománynak 0-10 KU/l van írva, és az eredményünk 42,40.
2013. jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok!Köszönöm a válaszodat!
2013. jan. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!