Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen név illik a Székely...

Dezsuka kérdése:

Milyen név illik a Székely vezetéknévhez?

Figyelt kérdés
Nagy bajban vagyok, hogy milyen nevet adjak a kilányomnak (aki még a pocakomban van) mert elég magyasros a párom vezetékneve. De viszont nekem nem tetszenek ezek a szokványos nevek. Én a Gvendolin- ért odáig vagyok, de viszont igy nem illik hozzá, viszon ugy hogy Gven már szerintem igen. tetszik még a Maja, Molli, Noa. Ezekről mi a véleményetek?

2013. jan. 29. 13:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a férjed nevét fogja viselni, mégis csak érdemes olyan nevet választani, amivel össze illik. És jól érzed, amik tetszenek, azok nem igazán mennek hozzá sajnos.


Én is "így jártam", a favorit neveim nyelvtörők voltak a vezeték névvel így bármennyire is szerettem volna, lemondtam róla.

Azt gondoltam, hogy kizárt, hogy ne találnánk olyat, ami illik is és tetszik is minden szempontból.


Mi is fogtuk az utónév könyvet, és addig kerestünk, amíg nem találtunk.


Lehetne pl. Marietta (Mert a Mária illik szuperül, de így mégsem olyan "régies")

2013. jan. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát őszintén szólva szerintem egyik név sem megy ehhez a vezetéknévhez amiket leírtál. Talán még a Noa. Nekem elsőre a Zsófia, Noémi, Lilla nevek ugrottak be hozzá, de azt írod nem szereted a szokványos neveket.
2013. jan. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
Gvendolin??? Én még ezt nem is hallottam, de nekem olyan mint valami krém! De ahogy látom neked a nagyon újszerű nevek tetszenek! A Maja,Molli az nem rossz hozzá! De ha a másikat nagyon akarod még mindig lehet a második neve! Mi sem tudtunk megegyezni ezért lett Jázmin Ildikó!
2013. jan. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A Székely Maja nekem nagyon "sejpítős", a Székely Molli jól hangzik:)!
2013. jan. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Zsófia szerintem is jó, Viktória, Orsolya, Dorottya,Kata, ...esetleg

Székely Zsófia Molli, Székely Dorottya Maja, vagy Székely Viktória Noa ...hogy a Te kívánságod is meglegyen.

2013. jan. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, nagy segítség volt. :)
2013. jan. 29. 13:42
 7/21 anonim ***** válasza:
Jól érzed, a Gvendolin tényleg nem nagyon illik a Székely névhez. A felsoroltak közül nekem talán a Maja illik legjobban. De mit szólnál ezekhez: Székely Karolina, Székely Tamara, Székely Sztella? Vagy elcsepelt ugyan, de pl. Nóra.
2013. jan. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Esetleg Georgina? (magyarosan ejtve, mem angolosan)
2013. jan. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Ezek is nagyon szép nevek, és meggondolandók.

Georgina is tetszik. köszönöm.:)

2013. jan. 29. 13:53
 10/21 anonim ***** válasza:

valami klasszikus magyar, vagy magyaros hangzású név:

Boróka, Abigél

Anna, Ilona

2013. jan. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!