Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Befolyásolhatja a telihold a...

Befolyásolhatja a telihold a babák evését?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Vérbabák lesznek esetleg??

Nem gondolnám, hogy ez bármit is befolyásol.

2013. jan. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán úgy, hogy nyűgösek és az kihat az étvágyukra is. Ezt simán el tudom képzelni.
2013. jan. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es! Akkor segíts magyarázatot találni arra, hogy a babám miért nem hajlandó enni csak fele mennyiséget 2-4 napig! (a naptár szerint akkor van telihold) Csak gondolkodni próbálok és tanácsot kérni! Nem kötelező válaszolni!
2013. jan. 29. 13:34
 4/6 anonim ***** válasza:

1-es


Mert a babák sem gépek, ahogy az anyukák sem azok, és nem kell mindig ugyanannyit enni. Te mindig pontosan 20 deka főzeléket eszel??? Minden nap mindig ugyanannyit??? Nem gondolom.

Így aztán azt gondolom, hogy a babád étvágya is változó.

2013. jan. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azzal teljes mértékig tisztában vagyok, hogy nem gépek! Egyébként nincs is probléma az evésével, csak minden hónapban ezen a pár napon, és drasztikus az eltérés (180g helyett 80-100g)!
2013. jan. 29. 16:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom most lesz még csak 7 hónapos, de szinte az elejétől nem eszik teliholdkor.Nem gondoltam, hogy ez még valakivel előfordul.Sokszor annyira elutasító, hogy még álmában se tudom etetni, egyébként is rossz evő.
2013. jan. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!