Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Refluxos tápszeres babáknak...

Refluxos tápszeres babáknak tényleg jobb a babavízből készíteni a tápszert?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet segíteni hogy ne bukjon annyit vissza és ne fájjon a kis pocija?

Ma tudtam meg hogy refluxos 5 hónapos kisfiam, a doki ír fel HR-es tápszert, ezen kívül mit lehet még tenni?

Mikorra lesz jobb?


2013. jan. 29. 16:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem HR hanem AR tápszer elírtam..
2013. jan. 29. 16:12
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy a víznek bármi köze is lenne hozzá! Legalábbis nem vettem észre különbséget!

A kislányom 3hónapos korától kapott Humana baby-fitet,mert nagyon bukott.:( Vagy sima csapvízzel(forralva),vagy szentkirályival csináltam! Soha nem vettem neki drága babavizet.

1éves koráig kapta ezt a tápszert,de javulás akkor volt igazán mikor elkezdett darabosat enni! Ezért már 3,5hónaposan hozzátápláltam az orvos engedélyével!

2013. jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na én vettem a vízen is észre ilyet! Nekem 9 hónapos még mindig szokott visszajönni kicsi! De már ritkábban!! Szerencsére pedig szörnyen bukós volt! Sok baba vizet kipróbáltunk! Az otthoni víztől szörnyű volt!
2013. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát. nálunk kinőtte a lányom! Nekünk még az AR-es tápszer se segített igazán! Nekem 1 kicsit a tejpép oldotta meg a dolgot. Jócskán lecsökkent a bukások száma. Reggel (4hótól)tejpépet kapott, ami utána valamiért megakadályozta a nagy mennyiségű bukást! De előtte napi többször ő is én is öltöztünk, az ágy többször áthúzva, takarítás, kanapé nem is mondom... Aztán úgy 5-6hótol szinte teljesen elmúlt. 8hósan a mászás kezdetétől visszajött kicsit, aztán rá 1-2héttel magától újra elmúlt. Kb. 9hósan hagytam el reggel a tejpépet azóta tápszert adok!
2013. jan. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4. vagyok!

Én mindig ásványvízből csináltam (szentkirályi, Mizse)...

2013. jan. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat
2013. jan. 29. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!