Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor szívjátok le egy nap...

Hányszor szívjátok le egy nap a baba orrát? És honnan látjátok hogy teljesen le van szívva?

Figyelt kérdés
Első baba,és hiába szívom egy másodperc múlva ugyanúgy szörcsög mint előtte.Befújom orrsprével is előtte de az sem használ semmit.A nasivin orrcseppet is csak 3szor lehet használni egy nap? Egyre taknyosabb szegénykém,tuti valamit rosszul csinálok.Mindig sír közben utálja ha szívom az orrát.És szopi előtt kell?Vagy utána is?Vagy játékidő közben is?Az orrszívásra megy rá az egész nap,meg arra hogy megnyugtassam.:(
2013. jan. 29. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Dettó!

Igaz mi már kezdünk kilábalni ebből a szerencsétlen náthából (2,5 hete tart) de volt hogy naponta 5-6x szívtuk neki. Nálunk is az volt, amit írtál, hogy utána ugyanúgy szörcsögött.

Milyen idős?

2013. jan. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

3 éves lesz lassan a fiam, de még szívom neki nagyobb náthák idején a hatékonyság miatt. Mindig így csinálom: Reggel ébredés után nem sokkal leszívom, napközben amikor hallom hogy nem kap levegőt. Este elalvás előtt mindenképpen szívom még egyszer neki, és mindig addig amíg semmi nem jön már az orrából. Először sprayzem neki, rá 10 perc max a szívás, utána csepp. Eddig ezek beváltak, egy hete lábaltunk ki mi is a takonyból. Remélem segítettem egy kicsit.

Sok sok kitartást Neked!!!

2013. jan. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hátöö, nekem azt szokta mondani a doki, hogy annyiszor kell(ene) szívni, ahányszor mi felnőttek orrot fújunk...

Mondjuk ez szerintem is kivitelezhetetlen, de a napi 3- az nagyon-nagyon kevés.

Minimum óránkétn, de tesóm volt hogy még gyakrabban szívta a kislánya orrát.

2013. jan. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért tönkre sem szabad tenni a kis nyálkahártyáját neki. Mi pelenkázás után, evés előtt szívtuk neki minden alkalommal, mikor nagyon náthás volt. (és ha közbe nagyon szörcsögött) Előtte spray, nyugtatás, szívás és végül kaja - evéssel azonnal megnyugszik, nem ordít tovább :)
2013. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2,5 hónapos
2013. jan. 29. 17:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Leszívás előtt használj Auqa maris-t, az fellazítja. Annyiszor szívtam/szívom a kislányom orrát, ahányszor szükséges.
2013. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!