Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Deichmannban milyen cipőt/cs...

A Deichmannban milyen cipőt/csizmát érdemes megvenni ami nem annyira drága és mégis jó?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Dei-tex. Nekünk bevált, bár ez az első kiscipőnk (egy kis téli tépőzáras bakancs), de jó.
2013. jan. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mennyibe került?:)
2013. jan. 29. 19:17
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát nekem ezzel a skippy márkával se volt semmi gondom. Legolcsóbb cipők a piacon de egy gyereket simán kiszolgál cipőt meg nem adok használtan rá másik gyerekemre.
2013. jan. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
ott semmilyen jò minőségű és egèszséges cipő nincs.
2013. jan. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi is dei-tex-et vettünk idén a kislányomnak, egyszer jól be is ázott a hóban, tiszta víz volt a harisnyája. Amúgy 6000 ft volt. Olcsóbbat akartam, de egyszerűen 21-es méretben nem találtam olcsóbbat a Deichmannban.
2013. jan. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ÚÚ beázott?? Tanácstalan vagyok.Nekünk 19-es kell majd rá azt hiszem.11-12cm a talphossza.Nem akarok superfit vagy más hasonló drága csizmára áldozni, mert már lassan jön a tavasz és nem sokáig tudom ráadni ha bejön a meleg.
2013. jan. 29. 19:48
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez is 6 ezer volt, míg az összes többi 10 :(.

Nekünk sosem ázott be, pedig teszteltük a nagy hóban rendesen, jó sokat mászkált benne, sőt most is minden nap abban mászkál, mivel ez az egy cipője van. A pocsolyákon is szokta tesztelni :). Sokszor azt hittem én is, hogy be fog ázni, de sosem lett vizes a zoknija, sőt, bele is nyúltam, és teljesen száraz volt.

Mondjuk ez 22-es méret, de nem hiszem, hogy ez számít.

Egyébként én is csak azért vettem ilyet, mert magas a rüsztje, és csak ebbe tudtam belegyömöszölni a lábát.

2013. jan. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekünk most 5ezres Dei-tex van, sosem ázott még be. EGyszerűen nem volt más a méretében. Az első cipője egyébként elefanten volt, az drágább, de jobb márka.

Ilyenkor már vannak leárazások is a téli cipőkre, hátha kifogsz valami jobb minőséget olcsóbban, nézz körül.

2013. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak pár hónapra kéne neki a super fit, de az pnt a legfontossab időszak és akkor kéne nagyon a jü cipő.
2013. jan. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Miénknek ez a barna két tépőzáras DEI-tex bakancsa van (1401351 a cikkszáma a deichmann honlapja szerint, [link] és 2 hónapja bírja a havat meg a pocsolyába ugrálást (feljebb gumis anorákkal persze).
2013. jan. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!