Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a 6 hetes kisbabámmal...

Mi lehet a 6 hetes kisbabámmal? Már kivagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel óta van baj :(.Reggel hányt,ment a hasa.Még aznap orvos,aki nem tudott mit mondani,láza nem volt,felírta a Milumil laktózérzékeny tápszert.Tegnap délután adtam a babámnak belőle,egyből megállt a hasmenés és a hányás is..nade ma nagyon nagyon sokat sír,etetés után pláne bukik is egy kicsit,(nem sokat)van,hgy vízszínű,van hogy túrós tejes.Folyton sír,sose volt iylen!Felhívtam az ügyeletet,azt mondták,hogy biztos a hasa fáj,adjunk infacolt.Én refluxra is gyanakszom mert evés közben nagyon feszeng,félrenyel,evés után is nyeldeklik..bocsi,hogy egy kicsit össze vissza írtam,de már nagyon ideges vagyok,hogy nem tudom,mi a babám baja :( Holnap reggel viszem a gyerekorvosunkhoz.
2013. jan. 29. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát nekem is a hasfájás ugrott be először. Lehet a tápszer az oka, nekünk pl a beba nem jött be attól sírt egész nap a kicsim.
2013. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!