Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azalia fogi gátlót írt a doki...

Azalia fogi gátlót írt a doki szülés után,4 napja szedem és 2 hós kislányom 2 napja sír szopizás közben, nehezen fogadja el a cicit és keveseket eszik. Szerintetek megváltozhat a tej íze, minősége a gyógyszertől?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen sajnos. Nem jó az a gyógyszer, más lesz a tejed íze, ráadásul nem megbízható.
2013. jan. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen sajnos nem csak az íze, sokaknak a mennyisége is csökkent.
2013. jan. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úristen, holnaptól tuti nem szedem, semmi nem ér annyit, mint hogy a kisbabám tudjon szopizni, inkább más védekezési módot választunk akkor! Már nagyon elkeseredtem ezen, mert nem tudtam miért sír a kicsim ilyen keservesen, pedig amúgy egyáltalán nem síros baba. Köszönöm lányok a válaszokat!
2013. jan. 29. 22:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Szülés után 6 héttel kezdtem szedni és 9 hónapig szoptattam mellette és semmi probléma nem volt soha se a kisfiamnak sem nekem.Nemrég hagytam abba és biztonságos is szerintem.
2013. jan. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!