Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti ráütnétek a gyerek kezére?

Ti ráütnétek a gyerek kezére?

Figyelt kérdés
Após háza nem túl gyerekbarát, a gyerek a konektorban turkál. A 'nem szabadra' nem hallgat. Mit tennél?
2013. jan. 29. 23:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
elhúznám onnan.
2013. jan. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Most ezért biztos megköveznek majd de én rácsapnék.Ez nagyon veszélyes játék!
2013. jan. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
ez estben, persze...
2013. jan. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
elmagyaráznám neki, hogy miért nem szabad
2013. jan. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

Én elveszem olyankor a veszélyes helyről. Persze mondom, hogy nem szabad. Ha visszamegy, és újra akarja, akkor megint elmondom, hogy nem szabad, és elhozom.

Ha harmadszorra is visszamegy, akkor kicsit becsücsizik a kiságyba, hogy elgondolkodjon az élet nagy dolgairól. Nálunk ez működik :)


A válasz pedig: nem, nem csapnék rá!

2013. jan. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
9 hónapos mindig ott áll meg a lányom! Én rácsaptam mert ugye ő még nem érti de csak kiröhögött!!!
2013. jan. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
a rácsapástól nem is fogja érteni. Ezért kell elhozni ha mindig vissza megy akkor pedig irány ajáróka vagy az ágy.
2013. jan. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Vennék konnektorvédőt és amíg ott vagyunk, használnám. De elmondanám a gyereknek, miért nem szabad és ha kell, ezredszer is.
2013. jan. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%

Nekem az egyik gyerekemnél sosem volt téma, hogy konnektorba nyúlkálhat-e. Mondtam, hogy nem szabad és ennyi.

A másik viszont nagy felfedező volt, sajnos nála nem működött az elmagyarázás ezredszerre sem(egy 1 éves mit ért meg abból, hogy agyonvágja az áram és meghalhat???), a figyelemelterelés, hiszen nekem is el kellett menni pisilni. Ő ezeket a pillanatokat használta ki, hogy amint lehuppantam az ülőkére, a békés játékból felpattanjon és rástartoljon a bedugózott konnektorra, hogy akár falat is bontson. Egyszer rácsaptam a kezére amikor nagyon nekiesett. Nem nagyot, jelzés értékűt. Azonnal felfogta, hogy ezt nem szabad. Azóta eltelt több mint egy évtized és nem lett lelki sérült, sőt.


Viszont apóssal azért meg kellene beszélni, hogy ha gyakran ott vagytok, akkor a gyerek biztonságát szem előtt kell tartani. Vigyél magaddal esetleg egy zacskó dugót, amíg ott vagytok beteszed, amikor elmentek szépen kiszedegeted, ha őket nagyon zavarja.

2013. jan. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
A konnektorért én is oda csapok,inkább mint az áram !!!!
2013. jan. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!