Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan aki azért nem...

Van olyan aki azért nem vállal másik babát mert annyira rossz volt valami a szülésben?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Van egy lassan 6 hónapos kislányom, nagyon nehéz szülésem volt, de ettől független majd pár év múlva szeretnénk neki kistesót. Persze közvetlen szülés után azt gondoltam, hogy még egyszer nem akarok ennyit szenvedni, ezért nem akarok. Most már másképp gondolom, de tuti, hogy máshogy csinálnám, hogy ne fájjon annyira a vajúdás.
2013. jan. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!!!
2013. jan. 30. 00:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék még egy gyereket, pont a szülés miatt. Előtte sokat terveztem, de most már rettegek a gondolattól is.
2013. jan. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kedves 2. válaszoló! Első vagyok! Létezik epidurális érzéstelenítés, nem tudom, hogy ezt bárki igénybe veheti-e szülés alatt, de hallottam róla, hogy egy időre elmúlik a fájás vajúdás alatt. Nehogy már az a pár óra szenvedés miatt ne szülj többet :)!
2013. jan. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én eleve féltem a szüléstől mindig,de lassan legyőztem magamban mert már vártam a babám.Viszont sajnos olyan nehéz problémás terhességem és szülésem volt hogy soha többet nem szeretném átélni, a mai napig a szüléssel álmodok pedig már 1 éves a kisfiam.
2013. jan. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Első! Az a pár óra nekem konkrétan 46 volt. Itt nem adnak érzéstelenítőt.
2013. jan. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Epidurál miatt leállt a tágulás 12 óra múlva ,brutál oxi mellet született meg a babám,úgy hogy a lábam zsibbadt de a fájásokat ugyan úgy éreztem,sőt.Volt olyan hogy ha kitekeredve feküdtem akkor derékig működött de nem nevezném fájdalom csillapításnak.

Ennek ellenére szeretnénk még babát,csak egyre lehetetlenebb :(

2013. jan. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én sem szeretnék több gyereket. Amúgy sem akartam, de a terhességem alatt megfogalmazódott bennem, hogy na majd meglátjuk milyen lesz, aztán TALÁN jöhet a második. NEM!! NEm JÖHET!

Borzalmas szülésem volt, majdnem meghaltam. Telenyomtak oxitocinnal, a fájdalomtól azt sem tudtam, hogy élek e vagy halok, kapat epid.érzésetelítést, de még így is majd megőrültem a fájdalomtól, a hüvelyem szétment, a méhemet varrták, a húgyhólyagomat varrták, a hüvelyemet varrták, a gátmetszés a térdhajlatomig repedt, másfél órán keresztül varrtak szülés után, és a mai napig iszom alevét, nincs szex, nem tudok szexelni, képtelen vagyok rá, bepisilek úton útfélen, örökösen tiszta pisi vagyok...és még sorolhatnám, a szülésről is órákig tudnék mesélni.

Én biztosan nem szülök több gyereket.

20 hónapos a fiam.

2013. jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Figyelj utolsó! Menj el orvoshoz, mert ez nem normális, hogy ezek a tüneteid lassan 2 év után! Én még csak 6 hónapja szültem, de olyan vagyok, mint azelőtt. Ha normálisan varrtak volna össze, akkor ennek nem szabadna előfordulnia, amiket leírtál!
2013. jan. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsóelőtti vagyok.

Tényleg? Én azt hittem, hogy ez előfordul bárkivel. Ha hiszed ha nem azóta nőgyógyásznál sem voltam, annyira megutáltam az egészet, ha arra gondolok, hgy egy egy doki hozzámér hidegrázásom van:-(

2013. jan. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!