Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A védőnők be vannak oltva...

A védőnők be vannak oltva influenza ellen? Féltem magamat meg a babát ebben a vírusos időben.

Figyelt kérdés
Mivel kisgyerekes, babás házakhoz járnak, kell tartanom tőle hogy elkaphatok valamit? Vagy ne parázzak?
2013. jan. 30. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne parázz ennyire ,hogy izgulsz. :).Persze megértem,hogy izgulsz.De ennyi erővel a boltban is elkaphatod,meg a párod is hazaviheti bárhonnan.
2013. jan. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy be vannak, mint ahogy az orvosok, tanárok is.

A legjobb, amit tehetsz, hogy vigyázol magatokra, sok vitamin stb. És persze folyamatos kézmosás, fertőtlenítés!!

2013. jan. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül vannak beoltva. Kötelezővé ugyanis nem tehetik nekik, mint ahogy a fent felsoroltaknál sem. Nővérem egy szakrendelőben asszisztens, én tanárként dolgoztam a gyermek előtt, sosem oltatjuk magunkat az influenza ellen. Akkor sem tettük, amikor ingyenes volt a H1N1 elleni oltás.

Ettől függetlenül ne parázz, vagyis ne a védőnőtől. Szerintem hamarabb elkaphatod vásárlás közben vagy a buszon...

2013. jan. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az Ő érdekükben remélem nem. De ha be lenne még fertőzhetne. Ekkora parát komolyan. Nem viszed ki a a babát sem? Akkor készülj hogy beteges lesz.
2013. jan. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nincs beoltva,nem akarta beadatni magának,de én attól nem tartok hogy ő fertőzi meg a kisfiamat,különben sem tarthatom bura alatt a gyereket,persze azért egy egészséges óvatosság van bennünk a járvány idején.
2013. jan. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem viszem még ki a babát, mert pár hetes, én sem mozdultam ki azóta, nem is szeretnék, párom sem buszozik.

Mielőtt intelligens beírónk beszólna, információk hiányában inkább ne tegye.

2013. jan. 30. 14:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Levegőzni sem viszed? Tényleg nem értem.

Hathetes babával simán tömeg közlekedtem,nem beteges.

2013. jan. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Babeli Zurzavar ***** válasza:

VIDD KI A LEVEGORE!!!! sokkal tobbet er az immunrendszer erositeseben mint barminek...Te sem mentel ki????!!!!... 2 hetes volt a fiam amikor tomegkozlekedni kenyszerultunk. ne ovd tul, nem egeszseges!!!

az influenza oltasrol meg annyit, hogy en beadattam es most betegebb vagyok mint valaha...

2013. febr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát így csak idő kérdése mert nem lesz semmi immunrendszere
2013. febr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
még csak 2 hetes, az udvarra amúgy már persze többször kimentünk levegőzni, de babakocsival is ki szeretnék menni, már ha egyszer nem esik az eső. Emberek közé ebben a vírusos időben még nem megyünk, nem játék azért ha pl. én elkapnám. Minél többet szeretném persze levegőztetni, énnekem is hiányzik.
2013. febr. 3. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!