Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti babátok belázasodott az...

Ti babátok belázasodott az első kötelező injekciótól? Adattatok ajánlottat? Mit? Volt sírás?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
agyhártyagyulladás ellen menjugate vagy meningitec az ajánlott orovstól függ hogy melyiket adja, volt egy kicsi sírás de hamar túltette rajta magát nem nagyon viselte meg
2013. jan. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem lázasodott be, 2 hónaposan 2-t, 3 hósan 1-et,4hónaposan 2-t kapott.Semmi gond nem volt utána.

2 hónaposan sírt elég jól, 3-4 hónaposnál nem sírt

Jövő hónapban agyhártyagyulladás ellenit kap.

2013. jan. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én az összes ajánlottat beadattam neki. mindegyik után egy kis sírás volt. Sose volt lázas tőlük.
2013. jan. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én babám ma kapta az ajánlott agyhártyagyulladás ellenit. Elég nyügös. Láz nálunk volt általában, de nem magas, inkább csak hőemelkedés. Mikor kettő oltást kapott egyszerre, akkor két napig ordított.
2013. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi is az agyhártyagyulladás ellenit adattuk be, ezért fizetni kell. De úgy emlékszem volt mg valami, szintén nem kötelező, de azért nem kellett fizetni...

Úgyhogy nálunk mindig 2 szuri volt. Az elsőnél mindig csak meglepődött, elkerekedtek a kis szemei, a másodiknál viszont már nagyon sírt, a szívem szakadt meg :(

Este lefekvés előtt mindig hőemelkedése volt, így kapott fél kúpot, hogy nehogy felmenjen a láza, míg alszunk...Másnapra kutya baja sem volt.

2013. jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 frászkarikaborsó ***** válasza:

Csak hőemelkedése volt.

Nem adattam ajánlottat de nekem eddig csak a rota ellenit ajánlották, azt nem kértem. Agyhártyagyulladásról senki nem kérdezett.

Volt sírás az oltáskor persze, szerintem az a normális ha van. Nem azért mert kellemes hallgatni, hanem mert egészséges baba rendszerint igenis üvölt ha lefogják és szúrják. Utána könnyen megnyugodott, szerintem tovább fogok rá emlékezni mint ő.

2013. jan. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!